INFJ

1 procent to przesada .. wydaje mi się że było więcej.

Ale co mi tam. Fajnie być w „niezrozumianejj mniejszości” — (żartuję 😉 )
I OTO JAK WIEDZA NIEGDYŚ WYŻSZA SCHODZI POD STRZECHY – artykuł zacytowany z ofemin
Wrzucono tu co prawda figury gwiazd takie jak Ophrah która jest wątpliwym przykładem działania charytatywnego i ku naprawie świata w rzeczywistości
Ale opis jest dobry
JEDNAK ZAWSZE NALEŻY PAMIĘTAĆ, ŻE TO TYLKO TEST. CZYLI MOŻEMY GO ZMANIPULOWAĆ 😉
ŻADEN TEST NIE MOŻE SIĘ RÓWNAĆ ANALIZIE ASTROLOGICZNEJ np.
I nawet jeśli uwielbiacie Jordana B Petersona , to wiedzcie, że sprzedawany przez niego test oparty jest na starej Wielkiej Piątce (typ testu osobowości )
I nie uznaje on astrologii i ogólnie ezoteryki bo to stary Egzoteryk czyli chrześcijanin.
Co do testu, dopóki nie skojarzy się tego z poznaniem człowieka w realu, oceną jego osobowości w praktyce, a najlepiej z jego astrologia czy choćby Human Design,
nie możemy zaufać wynikom testu…
DLATEGO ASTROLOGIA I INNE STAROŻYTNE NAUKI OPARTE NA DACIE URODZENIA BĘDĄ ZAWSZE BARDZIEJ WIARYGODNE OD TESTU
Test robiony przez zainteresowanego
jest jak Tarot robiony przez osobę trzecią o zainteresowanym.
Jest względnymi i zmiennymi energiami.
To element towarzyszący
Dobra tarocistka zaś powinna posiadać jakieś fakty z życia problemy i pytania od zainteresowanego by uruchomić swój wygląd obok wiedzy z kart
I działamy wtedy na bieżącej sytuacji
Albo łączymy to z astrologią itd
Inaczej to będzie wróżenie z fusów
Można … ale nie ma konkretu
Osobowość INFJ określana jest również mianem „adwokata” lub „rzecznika”. Ludzie, którzy ją posiadają, stanowią zaledwie 1 proc. populacji. Choć jest ich niewielu, wyróżniają się w tłumie. Są wyjątkowi, ale bywają nierozumiani, czasem wręcz nie pasują do rozpędzonego i roszczeniowego społeczeństwa. Jakimi jeszcze cechami można określić osobowość INFJ?
REKLAMA
Tzw. rzecznicy są znani m.in. ze swojego idealizmu, silnego pragnienia pomagania innym oraz przyczyniania się do naprawy świata
Znanymi postaciami posiadającymi ten typ osobowości są Oprah Winfrey, Nicole Kidman, Taylor Swift
Osobowość INFJ ma wiele cech, które sprawiają, że jest wyjątkowa
Więcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej Onetu
Osobowość INFJ (ang. introverted intuitive feeling judging) jest jednym z 16 typów osobowości opisanych przez Myers-Briggs Type Indicator (MBTI). Skrót nazwy należy rozwinąć od słów: introwersja, intuicja, czucie oraz osądzanie. Osoby, które można powyższymi określeniami scharakteryzować, łączą w sobie jednocześnie zdolności logiczne oraz emocjonalne, kreatywność i tendencję do analizowania. Zapewne dlatego INFJ jest rzadkością w porównaniu do innych znanych typów osobowości.
Osoby będące INFJ wyróżniają się łagodnością i zdolnością do współodczuwania. Wykazują wysoką wrażliwość na stany innych, nie oznacza to jednak, że można im wejść na głowę. Tacy ludzie są współczujący oraz uważni, gotowi do okazania wsparcia, ale nie pozwalają się wykorzystywać.
Gotowość do pomocy
Mimo iż „adwokaci” z natury są raczej introwertyczni, często tworzą silne i trwałe więzi. Dostrzegają obszary, w których potrzebna jest pomoc i chętnie jej udzielają, ale jednocześnie troszczą się o własny dobrostan. Wiedzą, że aby skutecznie pomagać innym, samemu trzeba mieć do tego siły.
Zacięcie artystyczne i kreatywność
Osoby INFJ są wysoce kreatywne, dzięki czemu wypracowują rozwiązania, które innym nie przyszłyby do głowy. Chętnie wykorzystują swoje artystyczne zdolności, szukając sposobu na wyrażenie siebie.
Chęć naprawy świata
„Rzeczników” charakteryzuje zapał do zmiany świata na lepsze. Przy tym zawsze zaczynają od siebie. Ich zaangażowanie wykracza poza deklaracje i idzie za nim zdecydowane działanie.
INFJ lubią zastanawiać się nad sensem życia i nie dla nich jest wyścig szczurów. Pragną poczucia celu w życiu, do którego podążają w zgodzie ze swoimi ideałami. Mają wielkie marzenia i dążą do ich realizacji. Sukcesu nie mierzą ilością posiadanych pieniędzy czy dóbr, ale tym, co udało się im zrobić dla innych.
Mistrzowska organizacja
U „adwokatów” nic nie dzieje się przypadkiem. Pod ręką mają notatnik oraz coś do pisania, układają listy, porządkują wszystko, co muszą zrobić. Uwielbiają planować, organizować i utrzymywać kontrolę nad wydarzeniami. Nigdy też nie zostawiają podejmowania decyzji na ostatnią chwilę.
Łączenie logiki z emocjami
Choć to dwa różne obszary, posiadacze osobowości INFJ świetnie je łączą. Jeśli podejmują jakąś decyzję, kładą nacisk na intuicję i emocje, ale biorą również pod uwagę fakty. Mimo że są pełni miłości i nadziei, nie patrzą na świat przez różowe okulary. Pamiętają o tym, że ma on jednocześnie dobre i złe strony.
Osobowość INFJ ma też pewne słabości
Poza niezaprzeczalnymi zaletami takie osoby mają również cechy, które bywają dla nich kłopotliwe. Należy do nich przede wszystkim zbyt duża wrażliwość na krytykę, którą za bardzo się przejmują. Do towarzyszących im słabości można zaliczyć także trudności z otwarciem się na innych. Poza tym osoby INFJ tak bardzo nie chcą obciążać innych swoimi problemami, więc często cierpią w samotności. Wspomnieć trzeba również ich tendencję do perfekcjonizmu, który w nadmiarze powoduje emocjonalne wyczerpanie.”
Ofemin
Ale ze źródła – strona mbti 16osobowosci
————
Joanna Chołuj JC Lady Łada
Coach Nauczyciel Wiedźma Ario-Słowiańska
Przynosi ario-słowiańską transformację życia i myślenia
Pomoże Ci:
*zrozumieć swoją osobowość oraz życiowe powołanie
*przejść od toksycznych schematów do zdrowego związku
*kreować swój dobrostan dzięki odpowiednim wibracjom słów
*wychować i wykształcić mądre i wolne dzieci
WEJDŹ NA STRONĘ, BY POZNAĆ SZCZEGÓŁY
WhatsApp +48605663939