English

Jestem Panią od Edukacji Alternatywnej 🙂 Jestem Nauczycielem, Pedagogiem, Matką i Edukatorką Domową. Od około 20 lat zajmuję się dziećmi jako nauczyciel i opiekun, organizator warsztatów.

Prowadzę kanał yb (zakładka Filmy), na którym dzielę się wiedzą na temat edukacji, szczególnie alternatywnej i domowej oraz na temat wychowania dzieci i trudnych relacji w rodzinach toksycznych.

Moje dzieci uczę czterech języków obcych własną metodą gry domowej, oraz uczymy się przez projekty kreatywne oraz wdrażanie do wczesnej nauki samodzielnej. Mój syn nauczył się czytać sam. W wieku 5 lat czytał już dobrze, w wieku 9 lat czytał powieści takie jak „Harry Potter”.

Wierzę w skuteczność wczesnej edukacji globalnej (od urodzenia) oraz rozwijanie potencjału i inteligencji dziecka. Dzieci mają niesamowity potencjał, ale on jest ogromny tylko do 7 roku życia.Trzeba to wykorzystać!

Opowiem Ci o możliwościach edukacji alternatywnej. Pomogę, gdy zechcesz załatwiać formalności, gdy rozpoczniejsz edukację domową. Polecę ci lektury, podpowiem na czym polega genialność koncepcji G.Domana, Shichidy czy Helen Doron. Jeśli czujesz, że Ty lub Twoje dziecko potrzebuje mojej pomocy, jesteś we właściwym miejscu.

Udzielam porad – KONSULTACJI

Są one dostępne przez telefon, skype, email, w rozmowie na żywo. Szczegóły w zakładce Cennik i Kontakt.

Poniżej znajdziesz tematy, którymi się zajmuję :

  1. Talenty i potencjał dziecka. Wybór szkoły. Wybór zawodu.
  2. Edukacja DOMOWA
  3. Edukacja SŁOWIAŃSKA
  4. Edukacja WALDORFSKA
  5. Edukacja ALTERNATYWNA. Wszystko o możliwościach poza systemem.
  6. Jak rozwijać inteligencję małego dziecka? Edukacja globalna.
  7. Jak skutecznie nauczyć dziecko języka obcego?