*Pomogę Ci odnaleźć SIEBIE, swoją drogę i cel życia
*Powiem Ci jak DOKONAĆ METAMORFOZY SWOJEGO ŻYCIA.
*Pomogę Ci się wyleczyć z chorób, uwolnić się od toksycznych związków, zrozumieć swoje układy rodzinne
*Pomogę Twojemu dziecku odkryć talenty i wybrać szkołę.
*Pomogę Ci ŻYĆ PEŁNIĄ ŻYCIA !

KONTAKT : 

FB Joanna Chołuj Messenger
Whatsapp/SMS (NIE DZWOŃCIE)  +48 605 66 39 39
email : jc@joannacholuj.pl

PORADA/KONSULTACJA TO ROZMOWA

ANALIZA HOLISTYCZNA – ZNACZY -> ANALIZA PRZY UŻYCIU WIELU NARZĘDZI I PERSPEKTYW, BY UZYSKAĆ BARDZO PRAKTYCZNE WSKAZÓWKI I WGLĄD W ŻYCIE OSOBY

OPCJA PIERWSZA

PORADY

60 min, KAŻDY TEMAT 

200 zł

przez messenger, whatsap , telefon …

Nie potrzebuję żadnych danych. Umawiamy się na spotkanie i wtedy mówicie mi jaki macie problem. Trzeba pamiętać, że nie może to być wielki , całożyciowy problem, bo wtedy go nie rozwiążemy w godzinę.

Może to być też taki follow up, spotkanie po ANALIZIE – dla wyjaśnienia online w cztery oczy różnych kwestii lub może to być praca z konkretnym problemem PO ZROBIENIU ANALIZY. Można sobie zrobić zapis dźwiękowy z tego spotkania.

—————————————————————-

OPCJA DRUGA 

ANALIZA  HOLISTYCZNA dla DZIECKA

ANALIZA JEST w audio MP3 (Dostaniesz spakowany folder: nagrania plus obrazki)

JEST TO ANALIZA HOLISTYCZNA  dla Twojego dziecka . Skupiam się na opisie: osobowości, talentów, typu ucznia, potrzeb oraz jego dharmy, powołania.

Potrzebna będzie data, godzina i miejsce urodzenia oraz KILKA ZDAŃ komentarza od rodzica.

W RAMACH TEJ ANALIZY DOSTANIESZ :

– podstawową analizę astrologiczną (tropikalną)
– podstawową analizę astrologiczną (wedyjską) urodzeniową
– podstawową analizę numerologiczną drogi życia
-analizę podstawową wg systemu Human Design 

– typ ucznia, potrzeby dla dobrej nauki, sugestia co do typu szkoły, typ uczenia się i percepcji świata bardziej prawo – lub lewopółkulowy (zmienne wedle Human Design, oraz testy osobowości i ucznia jeśli trzeba) 

– PODSUMOWANIE i rozkład Tarota ze wskazówkami

 Cena 350zł

ZAPRASZAM !


OPCJA TRZECIA 

ANALIZA HOLISTYCZNA dla Dorosłego

ANALIZA JEST w audio MP3 (Dostaniesz spakowany folder: nagrania plus obrazki)

JEST TO ANALIZA HOLISTYCZNA — CAŁOŚCIOWA dla Twojego życia ORAZ SZCZEGÓLNIE AKTUALNEJ życiowej sytuacji w jakiej jesteś.  Jest nastawiona na przekaz dużej ilości wiedzy o Twoim życiu oraz PRAKTYCZNE  ROZWIĄZANIE TWOICH PROBLEMÓW i DYLEMATÓW ŻYCIOWYCH.

Potrzebna będzie data, godzina i miejsce urodzenia oraz KILKA ZDAŃ opisu problemu

W RAMACH TEJ ANALIZY DOSTANIESZ :

– analizę astrologiczną (tropikalną)
– analizę astrologiczną (wedyjską) – urodzeniowa i po 35 roku życia. (związki, praca)

–  analiza archetypów wedyjskich, słowiańskich
– analizę numerologiczną
-analizę wg systemu Human Design
– PODSUMOWANIE i rozkład Tarota ze wskazówkami –  dharma-powołanie-droga życia, praca, podejście do biznesu, wizerunek, relacje, kryzys kobiecości, męskości, rozwój osobisty wedle żywiołów i znaków zodiaku  … 

 Cena 350zł

ZAPRASZAM !  

———————————————————————-

OPCJA CZWARTA 

ANALIZA  HOLISTYCZNA RELACJI RODZINNYCH

ANALIZA JEST w audio MP3 (Dostaniesz spakowany folder: nagrania plus obrazki)

JEST TO ANALIZA HOLISTYCZNA — CAŁOŚCIOWA dla Twojej rodziny (Ty i partner/ka, Twoi rodzice, Twoje dzieci – MAKSYMALNIE 3 OSÓB w tej cenie, dodatkowa osoba 100zł) ORAZ SZCZEGÓLNIE AKTUALNEJ Waszej życiowej sytuacji . 

Potrzebna będzie data, godzina (choćby przybliżona ale najlepiej dokładna) i miejsce urodzenia WSZYSTKICH oraz KILKA ZDAŃ komentarza.

W RAMACH TEJ ANALIZY DOSTANIESZ :

– skróconą analizę astrologiczną (tropikalną) dla wszystkich
– skróconą analizę astrologiczną (wedyjską) dla wszystkich
– skróconą analizę numerologiczną dla wszystkich
– skróconą analizę wg systemu Human Design (aura, profil,sposób podejmowania decyzji) dla wszystkich

– rozkład Tarota – lekcje i archetypy wedle Caroline Myss

– opis układu Waszych relacji  – przyciąganie, odpychanie, potrzeby, lekcje – ANALIZA TYCH RELACJI Z CAŁOŚCI ORAZ W PARACH 1 DO 1. Ale przede wszystkim – wszystko z perspektywy osoby, która zamawia tę analizę -> jakie ma zadania z każdą z osób, jakie lekcje, jaki jest JEJ rozwój osobisty w otoczeniu tych osób. 

 Cena 600 zł.

—————————————————————————————————————————————-

UWAGA! 🙂

–> Analiza jest umieszczona w folderze. Tam są pliki mp4 oraz obrazki z rozkładów różnego typu dla Waszego układu.  Całą analizę wysyłam wetransferem, jeśli posiadam kontakt messengerem, to wysyłam również bezpośredni link do analizy w wetransferze. Wetransfer czasem wpada do spamu. Trzeba analizę odebrać w ciągu 7 dni. W wyjątkowych przypadkach, gdy ktoś nie może odebrać analizy (np nie posiada komputera a telefon nie mieści i nie otwiera plików) umieszczam folder na dysku google, i jest tam dostępny przez kilka miesięcy (do ustalenia ile). 

–> Po  jestem jeszcze przez około tygodnia dostępna jeśli chodzi o szybkie pytania czy wątpliwości. Jednak nie prowadzę dużej korespondencji i nie mogę odpowiadać na wiele pytań w messenger czy email. Potrzeba wówczas KONSULTACJI  

–> Nie jestem terapeutką. Jestem wiedźmą. Pomagam przejść pewien proces metamorfozy, zrozumienia, przekroczenia siebie, używając dużej wiedzy z zakresu narzędzi starożytnej wiedzy oraz swojego dużego doświadczenia życiowego i wglądu oraz kompetencji holistycznego i praktycznego spojrzenia na problem.

–> Moja praca i to co oferuję, nie polega na towarzyszeniu osobie non stop krok w krok codziennie. To raczej „dawanie wędki” czyli narzędzia do pracy własnej, niż „dawanie ryby”. Jeśli umawiamy się na szereg spotkań, to daję konkretny plan działania i konkretne zadania i sposoby pracy ze sobą. Moja odpowiedzialność – to prowadzenie i wsparcie. Wasza odpowiedzialność to realna praca, uczciwość wobec siebie i mnie, oraz skuteczność tego co robicie.

 

OPINIE ( o poradach, analizach, wiedzy z live’ów i artykułów)

 

Anna Doniec –> Niech Pani to robi. Ma pani do tego dar. Niejeden dom się dzięki tym poradom i analizom nie zawali… 

Leszek W –> Joanno, bardzo dziękuję, to wszystko co napisałaś to prawda, jednak 100% trafności pokazał tarot. (…) taka celność Twojego tłumaczenia, Twojej wizji. Bardzo Ci dziękuję….podsumowanie było świetne 

AC –> Podziwiam i jestem pod wrażeniem. Też bym chciała poznać astrologię wedyjską. 

Bożena T –> To połączenie astrologii i mitologii wedyjskiej i słowiańskiej jest genialne! 

S K –> Dziękuję Ci za rozkłady. No wszystko się zgadza! Jestem Ci dozgonnie wdzięczna… 

Alicja B –> To mnie bardzo podniosło na duchu i było bardzo pomocne. Dziękuję ! 

A G –> Jesteś profesjonalistką. Będę cię polecać. Dziękuję. 

MRK –> Dziękuję. Miałam taki chaos w głowie. Jest mi teraz dużo lżej. 

Adam K –> Dla mnie to jest zawsze taka magia jak rozkładasz karty… I tak, zgadzam się  z tym co mówisz. To bardzo inspirujące. 

Marcin A –> jesteś kochana, jesteś dobrym człowiekiem. Piękna dusza i ciało i matczyne serce. Zawsze Cię polecam. 

Elżbieta M –>Lubię Cię I czuje wspólne wibracje. Dodajesz mi motywacji choć płaczę bo nie jestem silna fizycznie jak kiedyś…. wiem, wiem choroba pokazała mi stop! teraz czas na innych a ja mam zająć się sobą

Rafał B –> A ja tak serdecznie i z serca lubię Cię czytać; choć czasem to, co piszesz – trochę uwiera… 😉 ale wtedy sprzeżenie zwrotne w moim umyśle mówi: ooo ttattttaaak – tak kce! jecze jecze …

Sylwia K –> ostatnio bardzo mocno rezonuję z tym co piszesz. Może za mocno, bo czasem aż mnie rozwala, jakbym dostała obuchem w łeb, ale potem pojawiają się gwiazdy i dochodzę do siebie

Victoria K –> (o filmach) dokładnie tak to czuję. Te filmy inspirują mnie bardzo. I Super że piszesz!!!Prawdę!!!

Lidia B –> ( o filmach)  Piękna inspiracja do zrobienia własnego klipa 💞 Zrób z tego wyzwanie, niech idzie w świat! Po jest tego warte!

Dorota D –> … niektóre sytuacje podobne do mojej historii. Pięknie to wszystko odpowiedziałaś🤍… pomyliłam kiedyś miłość z pożądaniem… Były czerwone lampki, które próbowałam zagłuszyć ,.ale nie da się 🙂 To sie zawsze wyłoni. Kiedy wróciłam do siebie szybko i konkretnie zakończyłam tę relacje czując ulgę. To zwyczajnie nie moje

Rafał B –> Działaj Joanno, pisz, edukuj – poukładane masz „te rzeczy” w taki sposób, że się piszę na książkę.

Aleksandra K –> Bardzo dziękuję 🙏 za twoje livy ♥️ …. bardzo mi pomogły w mojej pracy nad sobą z terapeutą

Justyna Z –> Dziękuję, to dla mnie ważne informacje

Paweł M –> widzę i doceniam pracę jaką wkładasz.

Paweł M –> Jakkolwiek przekazuje to Joanna Chołuj na swój sposób to zawsze jest pewna pomoc, dla jednych większa dla innych mniejsza i znalazła na to ciekawy patent, bo wiedza wiedza ale jakoś ją trzeba „sprzedać” a Joanna wykorzystuje swoją kobiecość w tym celu i spoko.

Anna G L –> Dziękuję! Tak jakbyś mówiła za mnie

Jolant N Ch –>  dziękuję Ci za Twoje posty i filmy, dużo dobra, bardzo rezonuje to ze mną. Pozdrawiam ciepło.

Elzbieta M –> Dziękuję coś sobie uświadomiłam dzięki Tobie ❤️ Napiszę priv

Justyna Z –> Dziękuję Joanno ,pięknie tłumaczysz. Wszystko mi się już rozjaśniło.

Jolanta N Ch –> Asiu, jest tu wiele osób, które czekają na kolejny filmik, słowo od Ciebie. Ja się cieszę na te majowe, bo to bardzo u mnie na teraz. A tamci.. łatwiej się „zajmować” innymi niż pielić własny ogródek.

Kinga A –> Uwielbiam te złoto-zwyczajne emocje jakie budzą we mnie Twoje krótkie filmy

Paweł Z –> Pisząc „co ona bierze”, było to w znaczniu pozytywnym oczywiście ☺ Podziwiam Twoją energię, Twoją aktywność, wiedzę. Połowy tego co tu napisałaś nie rozumiem 😄, ale wierzę na słowo

Basia G –> jestem Ci bardzo wdzięczna za: gramatykę, filmy, mądrość. Długo krążyłam w poszukiwaniu guru. Znalazłam Ciebie poprzez radio/kanał Słowenia (nie wiem czy nie wiem przekręciłam nazwy) – wywiad był o gramatyce. Twoja wersja gramatyki bardzo rezonuje z moim myślami – głową, spostrzeżeniami … Twoja wiedza edukuje i daje wytchnienie. Jak słucham Ciebie, czytam Twoje teksty to odczuwam wielką życiową ulgę. Masz otwarty umysł i wielką wiedzę i to co wnosisz do mojego życia swoją obecnością jest po prostu piękne 🙂 dale wiedzę i daje ulgę. Gury – to nie jest zobowiązujące – to się po prostu zadziało jak zaczęłam słuchać Ciebie. Wiedza jak nie przyda się mi w tym życiu to może następnym, a pozwala wiele zrozumieć i to zrozumienie tworzy mi w głowie przestrzeń, porządkuje. Kobiecość – przypominasz mi o innych aspektach życia oprócz pracy i smucenia, co jest bezcenne. Pomaga mi wyjść z niezdrowego letargu, więc leczysz na odległość 🙂 Jestem wdzięczna losowi, że trafiłam internetowo na Twoją stronę, kanał i YT. Dziękuję Ci za całokształt tego co robisz.

Justyna Z –> Racja ,bardzo dużo dajesz swojej energii . Jesteś cudowna i niepowtarzalna po prostu Wyjątkowa.✨💃✨Ja również dziękuję Ci Joasiu ,że jesteś. ❤️

Apolo DC –> Gracias Joanna Choluj eres un amor… Gracias

Leszek W –> Serdecznie polecam, perfekcja, dokładność i zgodność👌🎯 💯

Kinga A–> Gorąco polecam 🔥

Magdalena Z –> Wdzięczność milion! Zaczełam sluchać. Dziękuję Ci, ujęłaś w słowa kilka tematów, na które nie miałam określenia. Wrócę do Ciebie na pewno jak wszystko przyswoję 🙂

Aleksandra B –> Czesc Joanna, chcialam ci podziekowac za caly holistyczny opis. Jestem pod wielkim wrazeniem trafnosci ale przede wszystkim wskazowek do ktorych moge sie odniesc i w ogole odpowiedzi na niektore pytania I dodania wiary w to co robie, bo rzeczywiscie otworzylam wlasna dzialalnosc i rzeczywiscie wymyslilam usluge, ktorej nikt nie oferuje I dobrze bylo uslyszec slowa ze tak mialo byc. Jeszcze raz z calego serca dziekuje. ❤️\

Kinga A –> Uwielbiam w jaki sposób malujesz tutaj obraz duszy i materii jako przenikających się cząsteczek. Brakowało mi tej perspektywy bo mój umysł działa podobnie i potrzebuje naukowej równowagi a ja tak to właśnie wiedziałam . I matko święta 😂 Ty masz naturę wykładowcy. Muszę robić notatki bo zgadzam się w chyba prawie wszystkim ale i mam miliony pytań 😅 czy jest możliwość odpowiedzi na nie?

KONTAKT : 

FB Joanna Chołuj Messenger
Whatsapp  +48 605 66 39 39
email : jc@joannacholuj.pl