CV Curriculum Vitae 

Opinie o mojej pracy

 

 

Nazywam się Joanna Chołuj

JCLady

Łada.

 

Jestem Wiedźmą Ario-Słowiańską, Twórczynią Szkoły Wiedźm Ario-Słowiańskich, Pisarką, Poetką, Artystką, Lingwistką, Reformatorką języka polskiego, Badaczką i Filozofką, Właścicielką platformy dla Edukacji domowej/alternatywnej, Nauczycielką, Edukatorką domową i alternatywną.

Jestem Wiedźmą Trzecią, która przeszła drogę przez etap Kobiety zagubionej, Wiedźmy Pierwszej i Wiedźmy Drugiej.

Pomagam ludziom w procesach metamorfozy życia i myślenia, a szczególnie kobietom w powrocie do pełni mocy i kobiecości.

Pomogę Ci dzięki Ario-Słowiańskiej Metodzie Transformacji zrozumieć swoją osobowość i powołanie, przejść od toksycznych schematów do zdrowej osobowości, kreować dobrostan dzięki wibracjom słów, wychować i wykształcić mądre i wolne dzieci.

Wiedźma to ta, która WIE. Kobieta Wiedząca, Doświadczona i Pełna Mocy.

Ario-Słowiańskie dziedzictwo to dziedzictwo starożytnej wiedzy. Mówimy tu o Ariach, którzy wyszli z łona kultury Atlantydzkiej i weszli na teren obecnej EuroAzji. To oni połączyli się ze Staroeuropejczykami i stworzyli bezpośrednio cywilizację :

Słowiańską , Perską , Tocharską w Chinach, Wedyjską w Indiach

Dlatego dziedzictwo to dziś obejmuję kulturę wszystkich Słowian, kulturę chińską w jej filozofii, medycynie TCM, kulturę Indii w ich filozofii hinduizmu i buddyzmu, piśmiennictwie (WEdach), jodze i medytacji, medycynie (ajurweda). Obejmuje także późniejsze nurty wyrosłe z tych trzech źródeł jak totalna biologia i recall healing i medycyna germańska (z TCM), zielarstwo, koncepcje antropozoficzne Rudolfa Steinera i innych stowarzyszeń ezoterycznych (np.hermetyzm, teozofia).

A OTO MOJA DROGA

Miałam wiele relacji. Pięć poważnych. Dwa śluby. Dwa rozwody. Mam dwoje dzieci. Miałam dwie cesarki. Zawsze pragnęłam kochać i być kochaną. I mieć dzieci. Desperacko. Wszystko. To były trudne doświadczenia. I pouczające. Wszystkie moje relacje były szaleńczym, obłąkańczym i desperackim szukaniem miłości. Potrafiłam w tym celu rzucać się w ramiona mężczyzn obcej mowy, i wyjeżdżać do nich nie wiedząc jak wyglądają i kim są… Szukałam miłości. Osoba z zaburzeniem DDA czy DDD (Syndrom Dorosłego Dziecka Alkoholika, syndrom Dorosłego Dziecka z Rodziny Dysfunkcyjnej ) nie umie kochać kogoś prawdziwie, dopóki nie nauczy się kochać siebie. Wtedy nie umiałam. Związki mi się rozpadały. Kochałam za bardzo, albo wcale. Wpadałam z toksycznej nadmiernej energii żeńskiej w energię męską samotnej wojującej matki i z powrotem w toksyczną żeńską, która nie potrafiła stawiać granic.

Szukałam po całym świecie samej siebie. Odwiedziłam około dwudziestu krajów, w kilku mieszkałam dłużej. Przeprowadzałam się 15-cie razy. Byłam chora. Przewlekłe stany zapalne uszu, układu moczowego, choroby skóry, trądzik, czyraki, choroby kobiece, hormonalne, choroby kręgosłupa, stóp, zębów, alergie. W końcu porzuciłam medycynę klasyczną. Zrozumiałam, że przemiana psychiczna, zioła i medycyna azjatycka pomaga lepiej. Dziś leczę się sama. Leczę swoje dzieci. Nie widziałam przychodni od lat. Wyszłam z toksycznych związków, przemocy, poniżenia, układów manipulacyjnych, zaburzenia współuzależnienia i osobowości zależnej, z uzależnień. Dokonałam tego dzięki klasycznej terapii, pomocy terapeutów, psychologów, ale

PRZEDE WSZYSTKIM DZIĘKI SWOJEJ WOLI ZMIANY. Zmiana jest zawsze dziełem naszym. Zmiana była dziełem moim, nie terapeutów, książek i konsultantów. Studiowałam starą wiedzę. Szukałam wiedzy o sobie. Znalazłam skuteczne narzędzia, odbudowałam swoją tożsamość, stworzyłam sobie cały swój świat od nowa. Wiem kim jestem i czego chcę. Wiem dokąd zdążam. To daje spokój i siłę. więc jestem dziś silna i spokojna.

Udało mi się to więc dzięki terapii, rozmowom z ludźmi, horoskopom, konsultacjom, totalnej biologii, zielarstwu, mitologii, bajaniu, medytacji, modlitwie, jodze, analizom osobowości.

Udało mi się odbudować swoją tożsamość i poukładać wszystkie swoje sfery życiowe, moje ciało i duszę. Wiem, że jestem w tej inkarnacji anielską duszą, tą, która ma misję pomocy innym, szczególnie kobietom

Jestem numerologiczną 9/27, duszą dojrzałą, w pięknej drodze do połączenia duchowości i samorozwoju z dobrym związkiem. Jestem Manifestorką Human Design, profil 5/2 – Heretyczką Wojowniczką o Wolność i Pomagającą najbardziej potrzebującym. Jestem Wiedźmą o astrologicznych mocnych archetypach Skorpiona, Ryb, Lwa, Strzelca, Wodnika i Panny. Jestem związana z wedyjskimi archetypami Purva Phalguni czczącej piękno i zmysły i Purva Bhadrapada poświęcającej wszystko na ołtarzu życia, Jestem Vishaka, Mula i Shatabishak co daje mi moc szukania prawdy, ostrego odcinania się od zła i kłamstwa, odrodzenia i uzdrowienia.

Cieszę się, że jestem w tym punkcie drogi, gdzie jestem. Zawdzięczam to wielu osobom, ale przede wszystkim sobie.

Jestem dziś szczęśliwą kobietą, matką dwu synów, rozwódką ale i ponownie w związku, W DOBRYM DOJRZAŁYM ZWIĄZKU. Przeszłam drogę poszukiwań duchowych i energetycznych i wiem czym jest energia żeńska i męska i rozumiem ich współdziałanie i harmonię.

I TY TEŻ MOŻESZ BYĆ W TAKIM MIEJSCU I PRZEJŚĆ TĘ DROGĘ. Ja czuję, że chcę oddać to co otrzymałam od innych i tę moją wiedzę i doświadczenia właśnie Wam – przede wszystkim KOBIETOM, które zawsze najbardziej potrzebujecie wsparcia.

PISZ! 

CHCESZ ZMIANY ŻYCIA? 

JA WIEM JAK TO SIĘ ROBI! 

SKUTECZNIE.


 

KONTAKT : Whatsapp  +48 605 66 39 39, +51 999 333 717
email : jc@joannacholuj.pl