Nazywam się Joanna Chołuj

JCLady

Łada.

Jestem Wiedźmą Ario-Słowiańską, Coachem, Pisarką, Poetką, Prozaikiem, Artystką, Lingwistką, Właścicielką szkoły językowej i Nauczycielką.

A oto moja droga i moje dzieje.

 

 

 

Ci, którzy śledzą moje strony, wiedzą, że przechodzą one wiele przeobrażeń. Ale coż – takie jest właśnie moje życie. JEst nieustanną zmianą, metamorfozą. To ja jestem Feniksem, o którym mówię w Prezentacji na kanale JC Lady.

Otóż na początku wydawało mi się, że moje przeznaczenie to nauczanie, przekaz wiedzy starożytnej w różnych formach dla dorosłych i dla dzieci. Ale to mało. Przede wszystkim zrozumiałam, że mam robić to, o co mnie Wy prosicie!

DLATEGO ZDECYDOWAŁAM SIĘ POMAGAĆ tym, którzy chcą dokonać całkowitej przemiany swojego życia.

Wydawało mi się, że nie mam kompetencji w dziedzinie, którą … jednak znam świetnie. POMOGĘ WAM WIĘC W ZMIANIE ŻYCIA, W WYCHODZENIU Z TOKSYCZNOŚCI, Z CHORÓB. POMOGĘ W ZNAJDOWANIU PASJI ŻYCIOWEJ I WASZYCH MOCNYCH STRON.

Użyję do tego swojego doświadczenia i narzędzi starożytnej wiedzy oraz swoich bardzo kreatywnych książek, gier i kart. To będzie przyjemne i pożyteczne.

A teraz o mnie. Miałam wiele relacji. Pięć poważnych. Dwa śluby. Dwa rozwody. Mam dwoje dzieci. Miałam dwie cesarki. Zawsze pragnęłam kochać i być kochaną. I mieć dzieci. Desperacko. Wszystko. To były trudne doświadczenia. I pouczające. Wszystkie moje relacje były szaleńczym, obłąkańczym i desperackim szukaniem miłości. Potrafiłam w tym celu rzucać się w ramiona mężczyzn obcej mowy, i wyjeżdżać do nich nie wiedząc jak wyglądają i kim są… Szukałam miłości. Osoba z zaburzeniem DDA czy DDD (Syndrom Dorosłego Dziecka Alkoholika, syndrom Dorosłego Dziecka z Rodziny Dysfunkcyjnej ) nie umie kochać kogoś prawdziwie, dopóki nie nauczy się kochać siebie. Wtedy nie umiałam. Związki mi się rozpadały. Kochałam za bardzo, albo wcale.

Szukałam po całym świecie samej siebie. Odwiedziłam około dwudziestu krajów, w kilku mieszkałam dłużej. Przeprowadzałam się 15-cie razy. Byłam chora. Przewlekłe stany zapalne uszu, układu moczowego, choroby skóry, trądzik, czyraki, choroby kobiece, hormonalne, choroby kręgosłupa, stóp, zębów, alergie. W końcu porzuciłam medycynę klasyczną. Zrozumiałam, że przemiana psychiczna, zioła i medycyna azjatycka pomaga lepiej. Dziś leczę się sama. Leczę swoje dzieci. Nie widziałam przychodni od lat. Wyszłam z toksycznych związków, przemocy, poniżenia, układów manipulacyjnych, zaburzenia współuzależnienia i osobowości zależnej, z uzależnień. Dokonałam tego dzięki klasycznej terapii, pomocy terapeutów, psychologów, ale

PRZEDE WSZYSTKIM DZIĘKI SWOJEJ WOLI ZMIANY. Zmiana jest zawsze dziełem naszym. Zmiana była dziełem moim, nie terapeutów, książek i konsultantów. Studiowałam starą wiedzę. Szukałam wiedzy o sobie. Znalazłam skuteczne narzędzia, odbudowałam swoją tożsamość, stworzyłam sobie cały swój świat od nowa. Wiem kim jestem i czego chcę. Wiem dokąd zdążam. To daje spokój i siłę. więc jestem dziś silna i spokojna.

Udało mi się to więc dzięki terapii, rozmowom z ludźmi, horoskopom, konsultacjom, totalnej biologii, zielarstwu, mitologii, bajaniu, medytacji, modlitwie, jodze, analizom osobowości… Moje życie jest u kolejnego początku. Obecnie tworzę nowy projekt. W przestronnym domu rodziców mam pierwszy dom. Drugi będzie gdzieś w świecie. Jeszcze nie wiem gdzie, ale patrzę na świat optymistycznie. Cieszę się, że jestem w tym punkcie drogi, gdzie jestem. Zawdzięczam to wielu osobom, ale przede wszystkim sobie.

I TY TEŻ MOŻESZ BYĆ W TAKIM MIEJSCU I PRZEJŚĆ TĘ DROGĘ. Ja czuję, że chcę oddać to co otrzymałam od innych i tę moją wiedzę i doświadczenia właśnie Wam – przede wszystkim KOBIETOM, które zawsze najbardziej potrzebujecie wsparcia.

PISZ!  CHCESZ ZMIANY ŻYCIA?  JA WIEM JAK TO SIĘ ROBI!  SKUTECZNIE.

A teraz KILKA SŁÓW O MNIE NA SPOSÓB – CV

PODOBNY ARTYKUŁ O MNIE  TU 

WIĘCEJ ZDJĘĆ Z PEŁNEJ AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ JOANNY CHOŁUJ 

JESZCZE WIĘCEJ ZDJĘĆ Z AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ 

KONTAKT : 

FB Joanna Chołuj Messenger
Whatsapp  +48 605 66 39 39
email : jc@joannacholuj.pl