DO NIEKTÓRYCH NIE DO WSZYSTKICH ALE DO WIELU

PROSZĘ SIĘ PRZYNAJMNIEJ NA JAKIŚ CZAS ODE MNIE ODPIERDOLIĆ BO MAM CO ROBIĆ.
GDYBY NIE TACY JAK JA TO WY BYŚCIE NADAL SIEDZIELI W JASKINIACH
ZWŁASZCZA PO KAŻDEJ KALI JUDZE , MASAKRZE WOJNIE CZY KATAKLIZMIE NI HU HU …
NAWET BY NIE ZAUWAŻYLI ŻE SŁONECZKO JUŻ WYSZŁO ZZA KRZAKA
😉
NAUKA NIE IDZIE DO PRZODU DZIĘKI CAŁKOWITYM ŚWIROM ANI KONSERWIE NAUKOWEJ ALE DZIĘKI TYM CO ŁĄCZĄ OBA TE SPOJRZENIA I STAWIAJĄ ODWAŻNE RYZYKOWNE TEZY
A PO WTÓRE — PROSZĘ PRZECZYTAĆ PRZYNAJMNIEJ KILKA KSIĄŻEK Z 13 OPUBLIKOWANYCH, PRZYNAJMNIEJ KILKA ARTYKUŁÓW Z SETEK OPUBLIKOWANYCH, PRZYNAJMNIEJ KILKA FILMÓW I WYKŁADÓW Z SETEK UDOSTĘPNIONYCH
ZA DARMO !!!
OD TEJ CHWILI PUBLIKUJĘ WSZYSTKO CO GDZIEKOLWIEK DOSTAJĘ
OFICJALNIE NA STRONIE TU
PURVA PHALGUNI NA RAZIE SIĘ USUWA BĘDZIE KALI
A NAJBARDZIEJ TRZESĄ PORTKAMI CI CO WŁAŚNIE STAWIAJĄ SWOJE TEZY NA EGO… MOJA TEZA JEST NAJMOJSZA … BARDZIEJ MOJSZA NIŻ TWOJA HEHE
TO WŁAŚNIE TO
JEST
PSEUDO
NAUKA
A ZAINTERESOWANEGO I DYSKUTANTA NIE MOGĘ POINFORMOWAĆ BO SIĘ KIEDYŚ SAM ZABLOKOWAŁ.
OCH ! Z BOGIEM… ZARÓWNO STRONA KONSERWA NAUKOWA JAK I ODLOT ALTERNATYWNY !
„JA MAM WIEDZĘ JA MAM WIEDZĘ.. Jak mantry powtarzają.
GÓWNO MACIE NIE WIEDZĘ.
Wiedzę ma się jak się łączy naukowość czyli też to co mówili inny oraz własne czucie i wgląd.
TA OBECNA NAUKA JEST LI TYLKO POWTARZANIEM STARYCH ŚPIEWEK. UTRALONEJ NIEMIECKIEJ
PSEDO NAUKI
JAKBYM CHCIAŁA TWORZYĆ TAKIE COŚ TO BYM ZOSTAŁA NA UNIWERKACH.
I na Sorbonie może bym teraz była. Może bym i tak miała odlot jak Mickiewicz. Bo Why Not? Ale ja mam inne cele.
—————————————————————
ROZMOWA W MESSENGER
Janusz Kucharczyk
Mogę prosić tylko o jedno? Podaj mi jakiekolwiek uzasadnienie twierdzeń, ze poprawną formą jest jestę i tak było pierwotnie i że istniał starożytny język polski. Może to być pisane źródło, internetowe lub papierowe, nie twoje oczywiście, nazwiska zwolenników takich tez, uzasadnienei historyczne, gramatyczne, źrółowe, historyczne, metodologiczne jakiekolwiek – jak do tego doszłaś. Bo na mój gust nie ma żadnego tylko tak czujesz i to nazywasz metoda holistyczną. ale to nie ma żadnej wartości, jest plugastwem po prostu. Ale jak mi jasno wytłumaczysz na c polega ta metoda i co ją uzasadnia może mnie przekonasz. Ale obawiam się, ze jedynym uzasadnieniem jest to że ty tak czujesz i to jest holistyczna metoda i tak jest i koniec, bo wiesz lepiej. A ja myślę, że gdy ty wspominasz holizm to się w głowie obraca Jan Smuts, który wprowadził to pojęcie.
JC Holizm jest starozytny. Nie widzę powodu by Ci cokolwiek udowadniać w messengerach. Ja nawet nie prowadzę publicznie takichdysput. Napisalam 4 ksiazki o tym i nagralam za free ponad setke filmow i zcsetke artykułów Po prostu najpierw sprawdz. Nie mam skrajnego podejscia. Nie znasz w ogole pism z 19 i 20 wieku Polakow i Rosjan na temat jezykow slowianskich. To sie robi od setek lat i nazywa sie to holizm albo duchowe podejscie do jezyka. Ale nie dogadamy sie i tak raczej. Nie sadze bys rozumial Harameina czy Sheldrake czy Bruce Liptona.
Zostan przy swoim. Rob w co wierzysz.
JC Ja zreszta nigdzie i nigdy NIGDY nie mowie Tak jest i koniec. Oceniasz mnie przez siebie. Stworzylam pewien system, odtworzylam gramatyke nie praslowianska tylko z poziomu polaczonej cywilizacji przed rozlaczeniem sie slowian i wedyjskiej czyli Ariow. Dowody? Nie badz smieszny. Sa w jezyku. I w Wedach. I w badaniach sanskryt slowianskie np Lotyszy i Rosjan i Hindusow. Ale nawet tego nie sledze. To niszowe.
I tyle. Chcesz. Sam poczuj jezyk bo go slabo czujesz. I poezja bedzie lepsza wtedy
JK Ja mam wiedzę na temat etymologii, znam staropolski minimalnei ty wcale. Ws taorpolskim było ja jesm, ty jeś, on jest, my jeśmy, wy jeście, oni sa, Ty znas zjkaikowkliek jezyk słwoiański poza olskim? Znasz czeski, słwoakci, młuzżyckie, serbski, chorwakci, ukriański> Widać, ze nie, Nie ams zpojecia o cyzm piszesz. Holizm nei am nci wpsólnego z grmaatyką hsitoryczną, ja ejstem filogiem i am ot ym pojecie ty nei masz żadneog. Czytas zgówno dla wrozek i hochsztpalerów znane pod nazwa new age. Przyzwoity człowiek trzyma nsie od tego daleko.
JC Moje tezy to tezy. Ktos kiedys zacznie to badac. Ale nic sie nie obala bo MOJA TEZA JEST MOJSZA NIZ TWOJA twojsza
JK Mas zskrjne podejscie, uprawias zpseudonaukę
JC Nie ma czegos takiego jak uznana nauka.
J. Kucharczyk :
Owszem jest
Ta, która wykąłd asię an rpestizwoych unwiersytetahc, aktóje nei znajaw różki.
Słowiańśkei są głąezią jezyków indoeuropejskich i to ejs tjedyne mozlwie pdoejście na ten temat. Reszta to neiuctwo.
I widzisz zgadłem, ze nie znas zadneog jezyka słwoiaśńkeiog, moze rosyjski. Od razu tow idą,c ktoś kto byz nał po rpsotu by nei pisał teog cot y piszesz.
Janusz Kucharczyk
Ja trochę znam i dlateog tak agresynwie cie atkauje, bo rpawd azawsze była mi bliska wartoscią
J K.
Bez złośliwości, jeslic chesz pisac o źródłąch języków słowiańskich, a nie ufasz oficjalnej nauce, to zgłąb sama języki słowiańskie, zacznij język satrocerkiewnosłowiański, najstarszy znany. Naucz się innych. Naucz się bałtyckich, które są najbliższe słowiańskim. Znasz litewski? Łotewski? Pruski? Potem jezyków irańskich, choćby jezyk Awesty. A nie pisać co ślina na język zasłaniając się holizmem, nie rozumiejąc nawet tego pojęcia. Któy starożytny filozof był holistą w tym sensie tego słowa, w jaki ty uznajesz?
KONIEC