TRANSMISJE KSIĄŻKI ANALIZY PORADY – AKTUALIZACJE

Kochani,

pozwólcie mi kilka rzeczy dojaśnić.

Bo ja wedle Human Design, (system który bardzo cenię, obok innych systemów, ale ten uwzględnia też mocno I ching) jestem Manifestorem i mam przeznaczenie – informować, mówić o tym co robię, w trakcie robienia i zanim coś zrobię. Inaczej ZAWSZE napotykam niechęć , ostracyzm, zniechęcenie. Poza tym mam tę piątkę w osobowości. A przez to rozumiem, że mam linię 5 tak nazywaną z poziomu I ching heksagramów wedle Human Design. Nie jest to numerologia – w numerologii mam 3ki, 6tki i drogę życia 9/27

Stąd wynika też moja częsta obecność na fb, inaczej jako z Pustelnik bym sobie siedziała w swoim kącie i spokojnie wykonywała swoją pracę, robiła analizy lub pisała ksiażki. Lub opierała się tylko na bardzo prywatnych kontaktach.

Powiem tak — KORZYSTAJCIE !

Ten rok jest graniczny, szczególnie jeśli chodzi o to, co robię po polsku.

Wiele rzeczy rozpoczynam , jeśli chodzi o materializację i wyjście do ludzi i płatności, bo tak naprawdę zarówno analizy, jak i porady, jak i książki  — robię , piszę od wielu wielu lat…

W tym roku ceny będą jeszcze jakiś czas takie jak widać w moim cenniku. A potem się zmienią. Korzystajcie ! 

Również karty wiele osób dostało ode mnie za darmo, albo pół darmo. Zestawy kart znajdą się dostępne do kupienia – – za jakiś czas – na portalu gamecrafter.com a potem w formie papierowej – gdy znajdę taki portal który to robi !!!

Ceny muszą się zmienić, bo to co robię jest bardzo energio-chłonne. Używam ogromnej wiedzy z pięciu dziedzin starożytnej wiedzy, oraz intensywnego, energetycznego wglądu by pomóc komuś kto przychodzi do mnie po analizę lub konsultację.

I wiem, że mój sposób podchodzenia do sprawy i angażowania się nigdy się nie zmieni, bo do mnie przychodzą ludzie z dużymi problemami i trudną osobowością. Zawsze chodzi o osobowości skrajne, mocne, albo odmienne od większości jeśli chodzi o układy energii męskiej i żeńskiej.

Muszę więc skupić się na problemie wcześniej, zanim zaczniemy rozmawiać, zanim zacznę robić analizę…  To oznacza, że oddzielam bycie w waszych energiach od innych energii, i poświęcam dla każdego minimum jeden dzień gdy mam konsultację lub analizę. Inaczej nie mogę pomóc naprawdę konkretnie i praktycznie.

Na dniach zmieniam również podejście do książek i proponować będę tylko wersje papierowe. Związane jest to z tym, że wierzę w papier i energię realu, tym mocniej, im bardziej siedzimy wszyscy w wirtualnej rzeczywistości. Poza tym pdf, to nie to samo co epub, a epub lulu.com nie proponuje…

Czy to znaczy że wszystko będzie drogie? Nie. Zawsze będę robić tonę rzeczy bezpłatnie i będzie można się ze mną umawiać zapewne na bartery jak do tej pory. A kręgi kobiet zawsze będą przede wszystkim wymianą energii. To oznacza, że będą mało płatne, średnio płatne i bezpłatne, zależnie od układu i sytuacji…

Transmisje zawsze będą bezpłatne. Będą w tym roku jako cykl. W przyszłym roku będę robić po angielsku. Po polsku zapewne też – tematy doraźne, raz na jakiś czas.

KORZYSTAJCIE! To jest naprawdę OGROMNA wiedza podana w sposób konkretny, praktyczny ale dogłębny. To nie jest tylko po to by posłuchać, to jest do konkretnego testowania i wykorzystania w życiu.

MOGŁABYM Z TEGO ZROBIĆ PEŁEN DŁUGI WNIKLIWY KILKULETNI KURS PŁATNY. ALE NIE CHCĘ. Chcę by ta wiedza po prostu była dostępna. Bo kali juga się kończy – i mamy przyspieszone dojrzewanie i zwiększanie świadomości.

W CZERWCU BĘDĘ MÓWIĆ O EDUKACJI …Nie tylko Waszych dzieci ! O waszej edukacji ! Jak uczy się dorosły człowiek ! Jak może sobie pomóc ! Jak poprawić pamięć? Jak może NAUCZYĆ SIĘ TEGO OBCEGO JĘZYKA I SWOJEJ GRAMATYKI 🙂 ?

W sierpniu będzie temat SAMO-WIEDZA. Wtedy opowiem o wszystkich starożytnych narzędziach jakich używam — w sposób praktyczny. Potem czego z nich się uczymy, do czego służą. Nie będę opowiadać teorii. Powiem Wam praktycznie o typach osobowości, o trudnościach o zaletach.

To Wam pomoże już zrozumieć siebie.

Aczkolwiek jeśli macie jakiś duży życiowy problem – zapraszam do siebie na analizę i konsultacje.