O ARTYKUŁACH KTÓRE SIEJĄ NIENAWIŚĆ MIĘDZY KOBIETAMI I MĘŻCZYZNAMI

I ROZPOWSZECHNIAJĄ BZDURY O RELACJACH DAMSKO MĘSKICH

Naprawdę wolałabym byśmy (ście) ! przestali to już robić ale …
wiele osób tak naprawdę pisze je by zdobyć publiczność, lajki itd..
Niektórzy mocno wierzą w ideologię darwinizmu, walki płci , wzajemnego wyrzystywania się, schematów …
 
No cóż. mimo że nadal lubię i mam dużo wyrozumiałośći dla Jarka Kefira, czy KAmila Dutkowskiego, to ich koncepcje o relacjach damsko męskich są po prostu błędne.
 
Tak. Mamy czasy nadciągającego matriarchatu. Wahadło musiało się przechylić. Mamy czasy, gdy kobiety próbuję nieraz na siłę odegrać się na mężczyznach, wyjść ze swoich ról jednocześnie wcale nie wychodząc z energii męskiej nadmiernej. Po prostu z deszczu pod rynnę, od korporacyjnych biznesmenek i liderek do neofeministek a nawet liderek kręgów kobiet, szamanek i wiedźm totalnie osadzonych w bardzo mocnej męskiej energii wcale nie Cesarzowej a Cesarza i Wojownika, zapatrzonych w genderowe teorie którą mocnym wkrętem indoktrynacyjnym, mocno matriarchalnym (DOMINACJI żeńśkiej energii nad męską)
 
Racja – neofeminizm to przesada. Racja. Kobiety nie będą mężczyznami i nie powinny pchać się na pewne stanowiska pracy, więc tym bardziej żądać tych samych pensji, nawet w zawodach takich jak prawnicy lekarze bo tylko 20 procent kobiet jest w stanie dorównać tam mężczyznom ( kobiety alfa )
I w ogóle wiadomo że nigdy nie dorównają mężczyznom w pewnych sferach i po co miałyby im dorównywać. Większość kobiet powinna sobie w ogóle odpuścić bycie w świecie non stop i tworzenie cywilizacji. nie po to zeszły na ten świat. One mają tworzyć życie, rodzić i wychowywać dzieci, cieszyć się sobą, i kondensować energię w sobie i rozsyłać wokół.
Tylko NIEWIELKA ilość kobiet potrafi być w świecie, podbijać go, tworzyć naukę i biznesy nie niszcząc swojej kobiecości. Tylko niewielka ilość. Max 20 procent
 
A jednocześnie prawdą jest też, że prawa kobiet pozostawiają wiele do życzenia. Jednak niekoniecznie w Europie. Raczej poza nią.
 
Nieprawdą jest jednak, że tacy ludzie jak JBPeterson szerzą ideologię patriarchalną czy przeciw kobietom. To zwyczajna bzdura. I nie należy go wymieniać jeśli jest się w dyskusji o rzekomym wykorzystywaniu mężczyzn przez kobiety. JBP jest w stałym związku, jest mocno osadzony w konserwatywnym chrześcijaństwie i wierzy w zasady rodzinne oraz szanuje swoją żonę i córkę.
Żadnego patriarchatu nie szerzy, złego słowa o kobietach nie mówi. Krytycznie mówi o neofemistkach. I słusznie.
 
Natomiast totalną bzdurą są teksty o tym jak działają energie jeśli pokazuje się to tak:
 
—> Wszystkie kobiety mają większość energii życiowej , a tylko 20 procent mężczyzn ma energię życiową, i są to mężczyźni alfa.
 
PRzestańcie, to bzdura bzdura i bzdura raz jeszcze.
Jak można w tej epoce powtarzać i wierzyć w takie biologiczne darwinistyczne bzdury.
patrz —> to co pisze ostatnio często Jarek Kefir.
nie będę tu podawać linków
——————————————————————
NO TO POWTÓRZMY :
jing energia żeńska
cechy : bierna, receptywna, reaktywna, ruch chaotyczny nieukierunkowany, siła chaotyczna, siła powolna, jak siła ciążenia łączenia, opadanie, relaksowanie, zamieranie, uspakajanie, wyciszanie, chaos, niedookreślanie, bycie w procesie, bycie w drodze, akceptowanie, tolerancja, włączanie wszystkiego w siebie, sklejanie wszystkiego, niejasność, nienazywanie, nie – etykietowanie, unikanie ocen, brak podziałów, nastawienie na łączenie, relacje, proces a nie na cel i efekt, Tak. pokój
 
jang energia męska : czynna, aktywna, ruch ukierunkowany, kierunek na zewnątrz, odrywanie się, wychodzenie poza, nazywanie, logika, dzielenie, stawianie celów , odłączanie i tworzenie podziałów, kategoryzacja, jasnośc, brak chaosu, skuteczność, nastawienie na skuteczność, cele, efekt, skutek. inicjowanie, manifestowanie , oddzielanie się, pieniądze, czas , Nie. walka
——————————————-
Archetypy czyli Pierwowzory są w energii męskiej albo żeńśkiej, i mają nazwy, które odpowiadają określonym cechom danej energii.
I pomagają zrozumieć z jakim układem energii wchodzimy w życie.
męskie archetypy ( w męskiej energii ) :
Wojownik (Baran)
Lekarz (PAnna)
Mag (Skorpion)
Buntownik (Strzelec)
Władca (Koziorożec)
żeńskie archetypy (w żeńskiej energii)
Rolnik ( Byk)
Trickster (bliźniak)
Matka (rak)
Artysta (Lew)
Panna (Waga)
Idealista (Ryby)
 
 
Kobieta ma w sobie większość żeńskiej energii, a mniejszość męskiej. Mężczyzna ma w sobie większość męskiej a mniejszość żeńskiej.
NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK ZRÓWNANIE ENERGII ŻYCIOWEJ Z ENERGIĄ ŻEŃSKĄ.
ENERGIA QI CZYLI ŻYCIOWA TO CAŁA ENERGIA JAKĄ MAMY… czyli zarówno męska jak i żeńska. To jest po prostu obieg, przepływ ruch energii w ciele.
Kręcące się koło.
 
Różnica między kobietą a mężczyzną jest taka, że kobieta posiada energię Jing z cechami jak wyżej opisałam, i potrafi ona ją samodzielnie pobierać z ziemi, przyrody, od innych kobiet, małych dzieci, z siebie samej dzięki swoim cyklom odnawiania się
 
Natomiast nie pobiera ona tej energii ze świata. Tam jej energia się zużywa. Dlatego warto być w świecie mniej… A więcej w przyrodzie, domu, ogrodach, kręgach kobiet i dzieci
To dotyczy 80 procent kobiet które jesli już muszą iśc do pracy na 8 h to powinny mieć pracę spokojną , wśród kobiet w środowisku rutyny bez konkurencji, bez wielkich wyzwań, zmian.
 
Mężczyzna faktycznie potrzebuje energii żeńskiej od kobiet ,różnych kobiet, oraz w jakimś stopniu z przyrody, medytacji, zależnie od tego jak mocno rozwinie w sobie swoją własną energię żeńską.
ale jeśli będzie siedział w domu i pobierał tę energię to też życia w sobie nie będzie miał. Będzie zniewieściały.
Bo on pobiera tę energię by iść do świata. Wtedy tworzy siebie. Dopiero w świecie ta energia którą dostał może go budować, czynić z niego mężczyznę sprawczego, może mu dawać poczucie że żyje. Bo on musi tworzyć w świecie męską energię czyli de facto materię, rzeczy, świat , cywilizację, pieniądz, stabilizację..
 
 
Wielkie pomieszanie pojęć które zwłaszcza u Jarka KEfira jest obecne ale też u Dutkowskiego — wiąże się z MATERIĄ.
ZWŁASZCZA JAK SIĘ TAM WTRĄCI SŁOWO MATRIX
 
NIE DO CHOLERY, NIE ZNACIE FILOZOFII PRZYRODY.
I NIE ROZUMIECIE CIĄGLE CO TO W OGÓLE JEST MATRIX
 
W materii czyli ciele jesteśmy wszyscy , kobiety i mężczyźni.
 
Teraz są rodzaje materii..
Jest macierz, czyli matryca, matrix czyli drgająca energia, wibracje, energia kosmiczna. Jej ucieleśnienie to żyjąca przyroda, świat, zwierzęta rośliny cała materia przeniknięta duchem duszą kosmiczną.
To jest materia energetyczna.
Z takiej materii stworzeni jesteśmy my wszyscy, i z taką materią, drgającą energetyczną macierzą łączą się nieustannie kobiety.
Taką mogą wytworzyć gdy zostają zapłodnione i budują w sobie nowe życie czyli materię żyjącą czyli dziecko.
Oczywiście taka żyjąca materia prrzeniknęta mocno duchem jest wyższa niż materia cywilizacyjna.
Stąd dzikość odpowiaać może materii żyjącej duchowej , a cywilizacja materii mniej duchowej, choć tam też jest duch, duch kreacji, sztuki, piękna.
NIE MA NA ŚWIECIE MIEJSCA GDZIE NIE BYŁOBY DUCHA
 
A mężczyźni mają dostęp do materii duchowej macierzy , też przez bycie w przyrodzie, i bycie z kobietami i małymi dziećmi. Ale nie mogą się z tą matrycą tak mocno zespolić jak kobiety które są mini matrycami same w sobie
 
Patriarchalizm, chcąc wykorzystywać kobiety, ich żeńskość, stworzył tę nazwę matrix, jako coś co więzi.
 
Matryca zarówno trzyma jak i karmi.
naturalnym dążeniem kobiet czyli żeńskiej energii jest coraz mocniej wchodzić w macierz , którą ucieleśnia ciało i ziemia , plemię, społeczeństwo, relacje dom
a naturalnym dążeniem mężzyzn czyli męskiej energii jest uciekać od macierzy, matki, ziemi, przyrody, kobiet, dzieci, domu ..
Mężczyźni muszą iść w rzeczy mniej duchowe a bardziej materialne, ale nadal mają tworzyć coś materialno duchowego czyli cywilizację duchową. Oczywiście to co tworzą nigdy nie bedzie stricte żywe,
ale jest to niezbędne bo jesteśmy w materialnym świecie.
To tak jakby widzieć że kobieta opiekuje się zywą krową aby dała mleko a mężczyxna idzie zabić sarnę by można ją zjeść
 
kobieta podtrzymywanie życia proces
mężczyxna zmniejszanie życia dla kręcenia się koła życia
 
Wiem że to może być trudne do zrozumienia dla niektórych
 
Nadal — najprościej mysleć że kobiety tworzą najbardiej energetyczną energię a mężczyzni tworzą najbardziej materialną materię
 
Natomiast mężczyźni tworzą cywilizację ( i kobiety z silnie aktywowanymi archetypami męskimi czyli ich mniejszość może 20 procent)
 
A cywilizacja to materia nieorganiczna, materia typu pieniądz, budowle, itd… odrobiną żeńskiej energii będzie to przeniknięte na poziomie harmonii, piękna albo jeśli do miast ,wprowadzi się przyrodę, itd …
 
Historia o ludziach alfa nie służy nam za bardzo….
Tak. Chodzi o to, że pewne osobniki w przyrodzie mają za zadanie być przodownikami stada. Jelenie walczą o pierwszeństwo do samic itd…
U ludzi – alfa to osoby, które mają DUŻO ENERGII MĘSKIEJ, CZY TO MĘŻCZYŹNI CZY KOBIETY.
To oznacza, że mają aktywne wszystkie archetypy męskie na wysokim poziomie. Wojownik, Cesarz, Wizjoner, Buntownik, Mag, Analityk Doradca.
 
To się przekłada na – wysoki poziom inteligencji, sprawność fizyczną, wytrzymałość, determinację, zimną krew, krytyczny umysł, jasny ogląd, umiejętność wykorzystania pełnego potencjału i dostępnych sobie środków, ludzi sytuacji talentów, ogarnianie całości , słuszne i szybkie decyzje.
 
To są zasadniczo po prostu cechy męskiej energii. Im wiecej jej się ma tym bardziej się jest alfa. WCALE NIE ZNACZY TO ŻE NIE MOŻNA MIEĆ ŻEŃSKIEJ ENERGII NA WYSOKIM POZIOMIE UZYWANEJ W RELACJACH WOBEC DZIECI ITD…
 
kobiety zaś z aktywowaną pełną energia męską tak naprawdę nidgy nie będą jej miały na poziomie mężczyzn poza tym wyczerpują się szybko, i muszą mieć dużo żeńskiej energii .
Ale też są tzw w kobiety alfa, ALE TO NIE SĄ WCALE NEOFEMINISTKI I KOBIETY MĘSKIE. To są kobiety bardzo żeńskie z bardzo mocną męską energią. Jeśli zaś przesadzą z niektórymi archetypami to zabiją sobie żeńskość i wtedy też „przegrają ” w tym świecie cywilizacj która jest męska w energii.
 
Głupotą jest myślenie czarno białe. Głupotą jest myślenie że tylko mężczyźni alfa, czyli ci z maksymalną energią męską są w stanie być w związkach.
Im tak naprawdę jest trudniej być w związkach. Oni muszą musowo aktywować w sobie energię żeńską a przychodzi im to zwykle trudniej.
 
W każdym razie dobre związki opierają się na oddziaływaniu energii . Kobieta w w większośc w żeńskiej ale też z odrobiną męskiej wejdzie w związek z mężczyzną w większości w męskiej energii z odrobiną żeńskiej.
Są to te kobiety co umieją o siebie zadbać i stawiać granice, i ci mężzyźni co są po prostu dobrzy i uczuciowi.
To jest tzw norma. Przeciętny poziom układu energii u kobiety i przeciętny poziom układu energii u mężczyzny daje dobre rezultaty.
Jeśli któreś z nich za bardzo uległo indoktrynacji.. I faktycznie jest typem nieczułego maczo, czyli nie uruchamia żeńskiej, albo jest neofeministką i non stop jest w nadmiernej męskiej energii no to nie wejdą oni w dobre stabilne zwiążki.
 
Problemy mają również osoby właśnie owe tzw ALFa. To są mężczyzni z bardzo wysokim poziomem energii męskiej, czyli drive do tworzenia materii, materializmu, pieniędzy, sukcesu, pracy, wysoka inteligencja, kariera itd.. muszą mocno pracować nad żeńską energią, nie przyjdzie to naturalnie.
No i problem mają kobiety z bardzo mocną męską, zwlaszcza z poziomu intelektualizmu i cesarza, czyli zarządzania całością.
One ZAWSZE mają bardzo dużo żeńskiej też bo by nie udało im się w świecie męskim na dłużej i realnie przebić, ale w relacji muszą mocno pracować nad zmniejszeniem dezaktywowaniem niektórych archetypów swoich męskich.
 
 
Już nie mówiąc o tym, że ogromne znaczenie mają wibracje i karma. Wszystkie nasze związki są karmiczne i wchodzimy wielokrotnie w związki z tymi samymi osobami w kolejnych inkarnacjach.
 
KOBIETY SZUKAJĄ MĘŻCZYZN ALFA … BZDURA BZDURA..
TYLKO NEOFEMINISTKI CZYLI KOBIETY FEMME FATALE W SZPILACH DE FACTO W MĘSKIEJ ENERGII SZUKAJĄ MĘŻCZYZN ALFA I TO TYCH BEZ ENERGII ŻEŚŃSKIEJ
I TAKIE ZWIĄZKI Z ZADADY SĄ TOKSYCZNE NA WEJŚCIU
 
ŻAL MI TYCH KTÓRZY UWIKŁALI SIĘ W TAKIE MYŚLENIE i przez to nie mogą wejść w sensowne relacje
 
W dodatku źle postrzegając swoich guru.
 
Np JBP ma ogromy energii żeńskiej przy swoim byciu alfa i maksymalnie w męskiej energii. Ma ogromy żeńskiej którą aktywował sobie pracując z ludźmi , tworząc relacje jako psycholog, ucząc studentów, i studiując religię i kulturę