CO MÓWISZ JAK MÓWISZ O KIM MÓWISZ…

To czym coś jest wiele zależy od tonu i doboru słów a nie tylko od treści. Tę samą treść można wyrazić dosadnie np z przekleństwem ale BEZ PRZEZWISK
Najmocniej działają emocje i natężenie, nie treść.
W silnych emocjach tez pojawia się chaos.
To tez poziom działania żeńskiej energii dlatego kobiety są „najlepsze” w wyrażaniu chaosu emocjonalnego oraz niedookreślonej nienawiści, otwartego gniewu który bardzo czesto nie łączy się z żadnym działaniem.
Dobrze i źle. Moglby sie laczyc z dzialaniem Woli Kontroli Siebie.
I podczas gdy, jak mówiłam i ci co słuchają to wiedzą,
zgadzam sie z wypowiedziami nt
skutkow nadmiarowej emocjonalnej pomocy,
efektow wojny i emigracji dla Polski,
stanu polityki i ekonomii w Polsxe, poziomu indoktrynacji neofeministycznej tudziez antyneofeministycznej ,
genderowej oraz katolickiej…
itd
to zupelnie nie mam zgody na :
Przezwiska wobec Ukraincow
Nienawisc wobec Żydów
Glupote i niewiedze ALE wypowiadanie sie zwlaszxza emocjonalne w temacie filozofii przyrody, slowianszczyzny i wszystkich powyzszych tematow
Zmiany zaczyna się od siebie.
I jak w rozwoju dziecka wedle Steinera i Piageta ktory wlasnie opisuję w nowej serii kart do kregow
Zacznij od budowania WOLI
Potem buduj CZUCIE
potem MYŚLENIE CZYLI UMIAR I ZDROWY ROZSADEK I LOGIKE
potem wroc do Woli
I dopiero DZIALAJ
A na pewno NIE ZATRZYMUJ SIE PRZED ETAPEM OSTATNICH PELNYCG TRZECH CZAKR –
Jak sie zatrzymasz to twoje gardlo tylko da wyraz najnizszym instynktom ciala (poczucie zagrozenia i falszywie pojetej mocy) i chaosowi w sercu.
Oczywiście ten kto mówi, sam o sobie świadczy. Ja również wielokrotnie wypowiadałam się emocjonalnie, ale dziś rzadko mi się to zdarza. Na pewno uczę się na błędach, czego nie można powiedzieć o WIELU OSOBACH w internecie.
Jednak otwarta nienawiść jest li tylko objawem własnego strachu. Nie jest rozsądkiem.
Rozsądek do niczego nie nawołuje.
Działa.
Kto przejdzie pełne trzy poziomy i dojdzie do Woli znowu — jest dojrzałym człowiekiem.
Gadanie to jedno. Działanie to drugie.
Mówienie bywa szlachetne. Ale nawet nadmiar dobrego mówienia szkodzi… Obejrzyjcie kiedyś wnikliwie niektóre wykłady Krishamurtiego czy innych mówców i krytykę jaką czasem odbierali.
A jak dopiero szkodzić może ZŁE, EMOCJONALNE MÓWIENIE MÓWICÓW INTERNETOWYCH ZWŁASZCZA (BEZ KONTAKTU CIELESNEGO , WZROKOWEGO) którzy są tak często całkowicie w chaotycznej żeńskiej energii z mocną charyzmą męskiej ale bez samo krytycyzmu i logiki
Z TEGO POWSTAJE
DEMAGOGIA
INDOKTRYNACJA
NOWOMOWA
PRZEKONANIE O SWEJ NIEOMYLNOŚCI
I WPŁYW NA DZIAŁANIA OSÓB TOTALNIE ZABURZONYCH I NIEPOCZYTALNYCH
CZASY MAMY DOSKONAŁE DLA POPULISTÓW DEMAGOGÓW KŁAMCÓW NACIĄGACZY I KRĘTACZY
A co do kobiet …
Gadanie po próżnicy
Wołanie po próżnicy !
Tak wołają z jednej strony barykady kobiety ! mocno walczące feministyczne , o aborcję, o to i tamto … między innymi o prawo mężczyzn do noszenia spódnic i szpilek (hhehe)
a z drugiej strony barykady wołają kobiety ! mocno walczące o niemówienie po angielsku, niepatrzenie na zachód, „szukanie polskiego chłopa” (nie wieśniaka tylko nacji polskiej ale Bóg wie 😉
tudzież w ogóle szukanie chłopa…
obie strony szastają obelgami, przezwiskami i nadmiarową emocjonalnością która zdecydowanie uniemożliwia zrozumienie strony przeciwnej i czytanie ze zrozumieniem jakichkolwiek artykułów włąściwie … jakichkolwiek osób.
Jest założona teza — czytanie wybiórcze — i dopasowanie wszystkiego do tezy i własnych emocji i CHAOSU KTÓRE DOMAGAJĄ SIĘ UWOLNIENIA
Wszystko to są wołania intensywne kobiet w męskiej energii, które nie różnią się od siebie wiele. I jedne i drugie powinny tak naprawdę PRZESTAĆ NATYCHMIAST ROBIĆ TO CO ROBIĄ I ZAJĄĆ SIĘ SOBĄ.
Popracować nad swoim chaosem wypowiedzi, nerwowością, brakiem poczucia bezpieczeństwa. I na pewno choć na chwilę przestać słuchać miliona kanałów alternatywno-spiskowych.
Bo wyrzucenie telewizji oficjalnej jest piękne. Ale przerzucenie się na wkręt alternatywny non stop kolor… – niezbyt mądre.
Jak tego słucham i obserwuję — to aż od słuchania i patrzenia się męczę …
Ok. Rozumiem. Też kiedyś kilkanaście lat temu tam byłąm. Tylko chyba i wtedy miałam więcej męskiej energii przesuniętej w stronę LOGIKI I ZDROWEGO ROZSĄDKU I
SAMO – KRYTYKI
EH – KOBIETY
Zdjecie znanej artystki makijazystki ale zapomnialam jakiej. Potem wpisze