MISJA CZYLI DZIAŁANIE DLA DOBRA SPOŁECZNEGO

możesz być żołnierzem (baran)
możesz być rolnikiem (byk)
możesz być kupcem albo urzędnikiem (bliźniak)
możesz być pielęgniarką albo opiekunką dla dzieci (rak)
możesz być lekarzem albo prawnikiem (panna)
możesz być dyplomatą (waga)
możesz mieć biznes pogrzebowy albo erotyczny (skorpion)
możesz być naukowcem albo filozofem (strzelec)
możesz być szefem firmy (koziorożec)
możesz być inżynierem albo designerem (wodnik)
możesz prowadzić zajęcia jogi (ryby)
Wszyscy tak zaczynamy. Od tego poziomu. Wszyscy jakoś zarabiamy na życie. Chcemy materii. chcemy pieniądza. Aby żyć w tym materialnym ciele w tym materialny świecie.
Chcemy być dobrze opłacani za naszą umiejętność.
Możesz też wejść w rolę matki. Albo wejść do klasztoru jako mniszka czy mnich. I wtedy Inni pracują na ciebie, abyś ty mógł wykonywać to co tobie przeznaczone i to co robisz genialnie – i całkowicie za darmo. Oddajesz się całkowicie, poświęcasz się w miłości bezwarunkowej , do dzieci, do Boga.
Dzięki twojemu działaniu wyrosną zdrowe, zrównoważone dzieci. I świat będzie lepszy.
Dzięki twemu działaniu, twoim modlitwom i medytacjom, świat będzie w większej równowadze energetycznej. I świat będzie lepszy.
Jeśli czujesz się powołana do bycia matką w domu, z dziećmi, znajdź kogoś kto pomoże ci to zrealizować i otoczy cię materialną opieką.
jeśli czujesz się powołany aby całkowicie oddać się życiu duchowemu i wspierać świat swoją modlitwą i medytacją, znajdź kogoś kto pomoże ci to zrealizować i otoczy cię materialną opieką.
Jeśli jednak czujesz że jesteś powołana/ powołany być wśród tych dwudziestu procent społeczeństwa którzy mają misję dla społeczeństwa to zapewne:
– musiałaś przejść przez poprzedni etap wykonywania zawodu płatnego który opiera się PRZEDE WSZYSTKIM na pojedynczym archetypie zodiaku i pojedynczej dominującej energii, męskiej albo żeńskiej
– musiałaś dojść do etapu mistrzostwa w tym co robisz
– wiesz że jesteś wśród niewielu i nikt ci nie pomoże i nie doradzi co i jak masz robić. wiesz że większość którzy mówią o misjach nie wiedzą co mówią….
– musiałaś więc poczuć się powołana do wejścia na tę dużo trudniejszą i bardziej wymagającą ścieżkę
– masz zrównoważoną osobowość oraz energie męską i żeńską w sobie odpowiednio do typu swojego ciała i płci
– wiesz że jest sześć typów misji a najwyższa opiera się na metamorfozie życia
– wiesz że te sześć typów misji to: leczenie, nauczanie, mediacja, zarządzanie, sztuka, terapia i rozwój duchowy. A wszystko na wyższym poziomie całkowitego przemieniania świata, ludzi, życia.
– wiesz że musisz łączyć elementy materii i ducha.
– wiesz że twoim zadaniem jest działać zarówno z poziomu męskiej jak i żeńskiej energii jednocześnie podczas swojej pracy
– wiesz że nie możesz tego robić za darmo bo wtedy twoja misja zostanie wykoślawiona i nie będzie przemieniać świata i ludzi, a ty zgorzkniejesz zmarnowawszy swoje powołanie
– wiesz, że musisz znaleźć mecenasa, sponsora, króla który zapłaci ci za to co robisz dla świata lub sama musisz rozsądnie ustalić stawki
– wiesz że gdy już ustalisz element przepływu materii i pieniądza i osadzisz się w sobie i uziemisz, musisz przestać o tym ciągle myśleć i kontrolować to, pozwalając ludziom przychodzić do woli, i tym co mają i tym co nie mają, bo ciągłe myślenie o tym czy masz dość materii i materializacji zniszczy twoją misję
—————–
To jest ogromnie ważny, niezrozumiany i zakłamany temat. Będę o tym dużo mówić w sierpniu na transmisjach.
Pozdrawiam
Joanna Chołuj
KREATYWNE-TERAPEUTYCZNE KRĘGI dla KOBIET
KREATIVE-THERAPEUTIC CIRCLES for WOMEN
KSIĄŻKI – KREATYWNIE & KLAROWNIE
BOOKS – KREATIVE & KLEAR
TWÓRCZOŚĆ PROZATORSKA I POETYCKA https://joannacholuj.pl/pisze-2
GRUPA DLA KOBIET ODZYSKUJĘ PEŁNIĘ KOBIECOŚCI
GROUP FOR WOMEN i REGAIN FULL FEMINITY