MATKA NIE JEST MATERIĄ W TAKIM SENSIE JAK TO ROZUMIECIE

Jeśli będziecie używać słów angielskich aby zrozumieć istotę świata, to pobłądzicie bardzo mocno. Tak. Angielski i niemiecki, jako mlode języki zapożyczał mnostwo z polskiego. Ale zawsze przeinaczał i tracił wiele z głębi i sensu.

Piszecie, że KOBIETA TO MATERIA BO PO ANGIELSKI „MATER”

Większego bałaganu nie można sobie zrobić w głowie. SZKODA ŻE NIE KUPILIŚCIE MOICH KSIĄŻEK O JĘZYKU ZWŁASZCZA GRAMATYKI POLSKIEJ, GDZIE TŁUMACZĘ CZYM JEST MATRYCA I MATKA.

Kobieta NIE JEST MATERIĄ.

W układzie jing jang który może być przybliżonym symbolicznym odniesieniem do związku dwojga ludzi przeciwnej płci to kobieta ma więcej żenskiej energii i trochę męskiej, a mężczyzna więcej męskiej a trochę żeńskiej.

OBOJE SĄ ENERGETYCZNI I  OBOJE SĄ MATERIALNI, gdy rozpatrujemy to z poziomu ogólnego, jako ludzi.

Wszyscy jesteśmy cieleśni i duchowi.

Jeśli potem jednak patrzymy na zwiazek jak na koło przemian to MĘŻCZYZNA DĄŻY DO TWORZENIA MATERII, PRZETWARZANIA ENERGII WZIĘTEJ OD KOBIETY W REAL, MATERIĘ

KOBIETA ZAŚ TĘ WZIĘTĄ OD NIEGO MATERIĘ ENERGETYZUJE, I KONDENSUJE NIEUSTANNIE W SOBIE ENERGIĘ

Kobieta sama jest materią, (jak i mężczyzna) a jednak DZIĘKI TEMU ŻE JAK MATKA ZIEMIA UMIE ENERGETYZOWAĆ SIĘ , ROZPALAĆ W SOBIE OGIEŃ ENERGII , TO UMIE TEŻ Z MATERII DANEJ OD MĘŻCZCZYZNY – NASIENIE, I SWOJEJ MATERII – CIAŁA — WYTWORZYĆ NOWE ŻYCIE

A życie to energia!! oczywiście życie tu na ziemi to energia w materii.

WYSZŁO WIĘC KOLEJNE KŁAMSTWO — KOBIETA TO MATERIA BO MATER… PO ANGIELSKU

NO GORZEJ NIE DA SIĘ SIEBIE ZAKŁAMAĆ …

Po polsku — kobieta to Ma – Tka ==> ta która TKA materię życia… ta która ma wpływ, na los, kosz, co tworzy życie, co wytwarza życie i „uśmierca ” zycie czyli w pewnym momencie uśmierca unię siebie z dzieckiem i wypuszcza dziecko na wolność czyli RODZI.

Kobieta TO NIE MATER. w sensie materii czystej materii.

Kobieta to Macierz, Matrix, Matryca

MATRYCA

To jest przekłanie angielskiego.

Po polsku – Mać , Macierz — Ma Cierz, Ma Trze , MACIERI, MATIERI — M T R

MA TO  (MATERIĘ) I Z TEGO ROBI , TRZE ! TRA, WPROWADZA MATERIĘ W RUCH , POCIERANIE, DOPROWADZA DO PRZEMIENIANIA MATERII W ENERGIĘ….

jAK POTRZESZ SOBIE DŁONIE TO TEZ UMIESZ TEN EFEKT UZYSKAĆ PRAWDA?