Odniosę się do jeszcze jednej rzeczy i znikam na dziś.
–> O OTWARTOŚCI . O TABU. O SEKSUALANOŚCI. O CIELE. O PRUDERII
Uwzględniając Wasze komentarze
1. na moim koncie nie ma żadnych dzieci. Moje dzieci nie mają mediów społecznościowych., mój siedmiolatek nie ma nawet telefonu. Za cudze dzieci nie odpowiadam i nie interesuje mnie to. To odpowiedzialność ich rodziców.
2 Internet jest miejscem publicznym gdzie są treści dużo bardziej wulgarne.
Filmy dla dzieci mają treści DUŻO BARDZIEJ WULGARNE wprost czy pośrednio. Seksualizacja w szkole jest dużo bardziej wprost oddzielająca duszę od ciała i szkodliwa.
Gazety gry dla dzieci są dużo bardziej szkodliwe. Szkoła dużo więcej przekazuje skrajnych i trudnych treści. Dzieci w podstawówce przekazują sobie dużo bardziej wulgarne treści PONIEWAŻ ICH RODZICE SĄ POBLOKOWANI W CIELE I NIE ROZMAWIAJĄ Z DZIEĆMI O CIELE.
3 Moje dzieci dostają zawsze odpowiedzi na swoje pytania. O tym będę mówić w maju. O dzieciach i rozmawianiu z nimi. O swoim wewnętrznym dziecku.
4. A propos obawy że moje dzieci coś przeczytają – np o mnie — Jestem po dwóch rozwodach. Wiele rzeczy już dzieci usłyszały. Np od swoich ojców i teściowych. Dzieci nie są tak niewinne jak nam się wydaje. A poza tym . jak wyżej – nie mają dostępu, nie interesuje ich to, mogą przyjśc do mnie i porozmawiać i robią to, bardzo bezpośrednio. Zresztą na moim facebooku w ogóle nie ma żadnej mojej rodziny, a nawet bliskich znajomych. Już dawno usunęłam albo nigdy ich tu nie było. Jestem zbyt wolnomyśląca by ktoś stricte katolicko myślący lub bardzo przywiązany do materii to wytrzymał… Mam silne relacje z nimi w realu. Bo relacji w rodzinie pochodzenia nie buduje się na poglądach.
No i jeszcze ostatnie co do dzieci co mogą coś przeczytać o seksualności — w ogóle nie bądźmy śmieszni. Fb i cały internet roi się , ocieka seksualnością i wulgarnością, zajrzyjcie do tik toka… czy robicie to rodzice??? Wszędzie zaś zalewani jesteśmy propagandą, populizmem, informacjami o wojnie…. Widziałam jak rodzice nie reagują gdy dzieci oglądają z nimi jakieś telenowele i seriale.. gdzie się mówi o śmierci, zabójstwach, morderstwach, gwałcie, śledztwach , zdradach … a tego jest mnóstwo w tych jakże pozornie słodkich telenowelach, widziałam jak dzieci bawią się grami gdzie przemoc i zabójstwa są na porządku dziennym… No i w ogóle szkoda gadać. popatrzcie jak ubierają się Wasze córki… i jakie mają idolki… np te śpiewające. Posłuchajcie siebie mamy feministki co mówicie o mężczyznach, i jakie hasła dzieci słyszą na temat aborcji czy hasła z błyskawicami…

 

translation

5. Jestem otwarta bo bez otwartości nie ma zmiany.
Mówię o tematach tabu bo mało kto mówi
Mówię o tym jednocześnie z poziomu duchowego i cielesnego bo to nie do rozdzielenia.
Większośc osób rozdziela. Seksualność biologiczna szkolna rozdziela. Nauka rozdziela Kościół rozdziela. Większośc rodziców.. nasze rodziny rozdzielały i rozdzielają
6 Mówię o tym bo wiem jak kobiety cierpią – oderwanie od ciała, przemoc seksualną, oddawanie się i poświęcanie, zapominanie o sobie… Mówię o tym bo wiem ile jest samotnych kobiet co chciałybny być w zwiazkach, wiem ile jest kobiet samotnych w związkach, widzę ile jest kobiet w trójkątach a nawet czworokątach….
7 Wiem też wiele rzeczy których nie wiedzą kobiety z tzw dobrych związków z prostym życiem…
że dzieciom szkodzi bardziej nie rozmawianie o ich ciele, nie rozmawianie w ogóle .. niż to że czasem usłyszą przekleństwa lub podejrzą seks rodziców…
8 mówię jasno i ostro. I jak mam coś powiedzieć to na pewno powiem.
jestem wymagająca zawsze dla siebie najbardziej, ale krytykuję za ograniczone myślenie i niespójność – rodzimowierców, ruch słowian, katolików, muzułmanów neofeministki, chłopaków z mgtow itd itp
9. Kościól , religia jest największym wrogiem kobiet.
Potem — tylko one same dla siebie.
Dlatego najpierw jestem miła. A potem nie jestem miła wcale.
Wiem „co zrobił” mi dobrego a co złego kościół.
wiem „co zrobiła ” mi dobrego i złego liberalna sensualna zmysłowa i otwarta Francja
wiem jak to jest być katoliczką i muzułmanką.
oraz wiem jak to jest być prawdziwą Słowianką. prawdziwą. wedle Filozofii Przyrody. Tej prawdziwej. Bez tabu. Z tańcami nago przy ognisku. Inicjacją seksualną. Brakiem tabu. A jednocześnie znajomością zasad na temat duszy i ciała. Wiernością po ślubie i dobrą miłością.
TYLE
Każdy komentarz jest wątpliwością z własnego życia…