„Do you make videos like that just to get attention of people? Or do you like that naturally? „

Czy robisz filmy takie żeby zwrócić uwagę ludzi ? Czy robisz to naturalnie (z potrzeby?) ?

1. Jestem Kobietą. Nic profesjonalnie, ale jestem artystką.
Żeńska energia. Kreacja chaos nadmiary nieokreślanie sobie granic flow . Zalewa mnie. Jak jestem zakochana to jest jeszcze więcej, mogę jedynie ukierunkować czyli do ukochanego najwięcej lub przechować na później. Gdy blokuję – schnę i gorzknieję. Nie stosuję tipsów szpilek mini i ogólnie na ulicy jestem raczej niewidzialna a odczuwalna energetycznie.
2. wierzę w relacje, spojrzenie w oczy i pierwsze wrażenie więc wstawiam zdjęcia przy artykule (plus – fb to pozycjonuje lepiej)
3. nie uprawiam wizerunkowania i maskowania. można mnie zobaczyć saute, sfochowaną, zmęczoną, albo umalowaną w sukni balowej.
4. wierzę w dawanie żeńskiej energii innym. nie uprawiam flirtów. nie przekraczam granic. nie mam żadnego konkretnego celu. tak. może jestem próżna i chcę być chwalona. nic złego – LEw.
5. kobiety w obecnym świecie A. nie mają kontaktu ze swoją żeńską energią i robiąc selfie chcą po omacku znaleźć ten kontakt. B.nie robią nic złego robiąc sobie zdjęcia. kobiecość jest jak kwietna łąka-ma dawać wysokie wibracje i być podziwiana i szanowana.
Edit. Tak wiem że są kobiety które wykorzystują swój seksowny wyglad do swojej popularnosci. To też nic złego. To samo robią aktorzy czy politycy. Ważne co potem robią w realnych relacjach. Ja też robię ShortVlogs ze zdjęciami i filmami o sobie. Jednak robie to jak sztukę i to ma pomóc odkryć swoją kobiecość. Wiec poniewaz nie ma celu zdobycia popularnosci to i nie ma setek wyswietlen.
JC
Joanna Chołuj
Joanna Chołuj JCLady Alternative Education
KREATYWNE-TERAPEUTYCZNE KRĘGI dla KOBIET
KREATIVE-THERAPEUTIC CIRCLES for WOMEN
KSIĄŻKI – KREATYWNIE & KLAROWNIE
BOOKS – KREATIVE & KLEAR
O JĘZYKU POLSKIM I GRAMATYCE