TAROT / NAKSZATRY CZYTANIA ENERGII – NOWA SERIA FILMÓW

Poczułam ostatnio, że to dobry moment, by przerwać robienie ilustracji do przedostatniej napisanej książki, i zrobić filmy promujące i tłumaczące jakie KONSULTACJE/ANALIZY dla Was proponuję.
Zrobiłam to więc. Powstało 6 filmów o konsultacjach w trzech językach (polskim, angielskim i francuskim). Łatwo znajdziecie je wszystkie na stronie FB JCLAdy Alternative Education

https://www.facebook.com/jcladyalternativedu
Ale przede wszystkim na playliście na Nowym Kanale Youtube JCLady Alternative Education https://www.youtube.com/playlist…
Zaczęłam też filmy CZYTANIA ENERGII NA DANY OKRES – TAROT/ARCHETYPY/NAKSZATRY
Pojawiły się już 3 wstępne oraz 3 filmy na okres 25.09 – 10.10.20 . Wkrótce, w połowie października będą kolejne czytania. W linku na dole wstep po polsku do tych czytań.
Jak zwykle zaczynam coś, czego nigdzie NIE MA. Tak samo było z filmami o związkach toksycznych. Te 10 lat temu nie było w necie prawie nic. Nawet od poradni i psychologów. A potem się posypało.
Teraz zaczynam mój projekt, który polega na holistycznym podejściu. Nie chcę zajmować się tylko edukacją, albo tylko związkami toksycznymi albo tylko mówić o metamorfozie życia, albo używac tylko tarota albo astrologii albo archetypów i mitologii.
CHCĘ WAM POKAZAĆ, ŻE WARTO POZNAĆ WIELE RZECZY, ŻEBY MIEĆ SZERSZY OBRAZ CAŁOŚCI SWOJEGO ŻYCIA, PROBLEMU. CHCĘ WAM POKAZAĆ CZYM JEST ASTROLOGIA WEDYJSKA OD STRONY ARCHETYPÓW, MITOLOGII, CHCĘ SPOPULARYZOWAĆ JĄ ORAZ MITOLOGIĘ SŁOWIAŃSKĄ.
O tym WSZYSTKIM MÓWIĘ W TYCH ROZKŁADACH CO DWA TYGODNIE. TO NIE TYLKO CZYTANIA. I NIE SĄ ZINDYWIDUALIZOWANE. TO FILMY O ARCHETYPACH, ENERGIACH I MITOLOGII.
Oczywiście początki są strasznie trudne. To paraliżuje. Gdy zaczynałam kanał Youtube, nie robiłam tego z konkretnymi zamierzeniami. Panował tam chaos, a jednak w tej chwili filmy mają bardzo dużo wyświetleń.
Ten drugi kanał YB JCLady Alternative Education jest tworzony od początku z sensem i wizją. To wcale nie znaczy że będzie łatwiej. Nadal błądzę we mgle.
Nadal piszę do Was, a wcale nie wiem czy gdzie są moi docelowi słuchacze, odbiorcy, potrzebujący. Nadal jestem w Polsce, która trochę mi pomaga a trochę mnie więzi i blokuje.
Jednak zdecydowałam, że bedę to robić. PRzyszedł czas. Nawet jeśli kanał yb ma dopiero 57 subskrypcji, bo niewiele osób z fb oraz pierwszego kanału miało ochotę się przenieść.
Być może to kwestia czasu. Piszę to tutaj, bo nie jestem typem osoby, która coś ukrywa. Spontanicznośc naturalnośc bezpośredniość I PRAWDA TO PODSTAWOWE ELEMENTY które prowadzą ludzi do mnie. Ja niczego nie udaję. Jestem jaka jestem. Mówię prawdę o sobie i o swoim trudnym życiu. I jak przyjdziecie do mnie to tez usłyszycie tylko PRawdę o sobie.