PRZECHODZĘ NA STRONĘ WITKACEGO

Wszyscy mądrzy, mądrzejsi. Przejechano się po niej (po Pawlikowskiej)równo, „bo nie jest psychologiem” a tymczasem książka o depresji pomogła wielu. Takie cuda tylko w PL. W Usa to standard, że ktoś pisze książki z autopsji. Nie musi kurr robić ku temu doktoratów. To tylko Polaczkowate kompleksy robia z nas niewolników tytulów. A kompleks i głupota zostaje ta sama. Przykro mi.
I przechodzę na strone Witkacego. A także Mrożka, Gombrowicza i innych, co za kulisami mówili – rzygać chce się w Polsce.
Chcesz pomóc. Ale ręce Ci opadają. Klika na górze. I ściana
Mur głupoty na dole. I ściana. A ile można głową w mur…
Można oczywiście pozytywnie i tralalala. Ale to nie moja energia. We mnie Polska wyzwala wkurw i energię Shiwy.
Zrelaksować trzeba się gdzie indziej
Tu ludziom potrzebne ostre wstrząsy
To niech juz będzie ta susza. Ta bieda. Ten powrót do komunizmu. Niech przyciśnie do muru. Niech umierają dzieci. Niech umierają dzieci rolników zatrute chemią. Niech kobiety ronią dzieci. Niech rolnicy chorują. To już dawno jest. Niech będzie więcej WIĘCEJ. tak jak chcecie. Żeby grzmotnęło o ścianę. Wytnijcie wszystkie parki. WYTNIJCIE całą zieleń w miastach. Zamknijcie wszystkie dzieci w domach. Spryskujcie sie tym chemicznym dezynfekatorem co 10 minut. I swoje dzieci. Niech co druga osoba obok Was umiera. Na raka. Nie chrońcie sie przed elektromagnetyką. Przecież to głupoty, nie? Noście maski. Koniecznie. Noście koniecznie i w domu. Kupujcie tylko w supermarketach. Głosujcie na pisopo. Oglądajcie telenowele. Wycinajcie sobie trawkę na 1 milimetr. E tam … zróbcie sobie wszędzie kostkę. Przecież mogą Was pożreć kleeeszcze. A one sa takie przeerażające. Nie chodźcie do lasu. A.. No przecież nie ma już lasów. Zbudujcie sobie wszędzie autostrady. Przez sam środek Wasxych podwórek. Tych wykostkowanych. Będziecie mieć bliżej do pracy. I do szkoły. A w ogóle po co Wam dzieci. Zabezpieczajcie się. A najlepiej uprawiajcie ciągle seks. Bezpieczny. W maskach. Tylko seks. Dużo seksu. To relaksuje. Wszystko online. I telenowele. I mcdonaldsy. Jaki świat jest piękny. O jaki piękny.
kurrwa

Leave a comment