Kreative Therapeutic CirKles

KTK

Kreatywne Terapeutyczne Kręgi

English

Baja

Kiedyś cała STARA WIEDZA była dostępna dla wszystkich. Była ona w CENTRUM ŚWIATA  i stamtąd promieniowała na CAŁY ŚWIAT. Jednak stary świat zaginął / został zniszczony. Wiedza próbowała się uchronić i przetrwać na obrzeżach świata, w miejscach niedostępnych, w podziemiu, w lesie, w starych bibliotekach i umysłach starych dusz. Musiała przeczekać kali jugę, trudne czasy. I teraz nadchodzi WIELKA ZMIANA, zmiana świadomości. Nowe myślenie odczuwanie i istnienie pozwala STAREJ WIEDZY wyjść z podziemia i pokazać, że istnieje. Postanowiłam zebrać okruchy starej wiedzy. Przekazać je w dostępnej formie, bo nie czas już na rytuały skomplikowane i wtajemniczenia. Czas podnoszenia świadomości idzie. Postanowiłam, że ta seria książek i narzędzi do pracy indywidualnej i w kręgu terapeutycznym trafi do ŚWIATA. Mam nadzieję, że pomoże Wam w odczuciu co jest bliskie, co pasuje, co pomaga. Nie mamy stawać się omnibusami. Mamy znaleźć odpowiednie dla siebie narzędzia rozwoju duszy i naprawić to co boli. I iść w świat by naprawiać to, co zepsuliśmy.

Jestem Doradcą, Pisarką, Matką i Edukatorką Domową. Tworzę filmy, piszę książki, prowadzę warsztaty teraepeutyczno-kreatywne.

Dzielę się moją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem.

W czasie warsztatów korzystam z własnych projektów, książek i narzędzi terapeutyczno-kreatywnych, które są dostępne też do kupienia i pracy samodzielnej.

Kreatywno Terapeutyczne Kręgi

Kreative Therapeutic CirKles

 1. Po co nam mitologia?
 2. Dziedzictwo starych ksiąg
 3. Wsparcie duchowego świata
 4. Szanujmy swoje zdrowie
 5. Wychowanie małego człowieka
 6. Jaka edukacja?
 7. Twoja kreatywność
 8. Zrozumieć siebie
 9. Harmonia wszechświata
 10. Po co nam MOWA?
 11. Przyroda duchowa
 12. Ja i moja rodzina
 13. Mój światopogląd
 14. Moja dusza
 15. Życie i śmierć