Napisałam tę książkę, ponieważ zauważyłam, że wiele osób interesuje się obecnie starożytną wiedzą, taką jak choćby astrologia czy numerologia. Wielu również stara się robić wiele testów osobowości, charakteru czy potencjału i talentów, by zrozumieć siebie, swoje kompetencje, predyspozycje.
Słyszałam jednak wiele narzekań wśród znajomych mi kobiet, jak i nastolatków oraz ich rodziców, że owe testy nie dają im jednego spójnego obrazu całości, obrazu siebie. Tak, jest to problem. Nie jest łatwo wyłuskać konkretne, praktyczne wskazówki dla swojego życia z ogromnej ilości informacji uzyskanych na swój temat. Ta książka pokazuje jak zrobiłam to ja. Opisuję tu swoje testy i analizy różnego typu, które robiłam i analizowałam sama albo które robiono dla mnie. Starałam się w książce pokazać jeden spójny obraz osoby, jaką jestem, oraz pokazać jakie praktyczne wskazówki dla życia, dla rozwoju znalazłam dla siebie.
Ostatecznie bowiem każda analiza zwykle opisuje jakąś część naszej osobowości. Trzeba widzieć nie tyle kontrasty, ile spójność. Trzeba umieć złożyć te puzzle. Tych, którym książka nie wystarczy, zapraszam do mnie na konsultacje. Robię wszechstronną analizę, wykorzystuję różne elementy starożytnej wiedzy, by dać Wam jeden spójny obraz i konkretne, praktyczne wskazówki do życia i do pracy ze sobą. https://joannacholuj.pl/konsultacje

Książka ma 100 str.

Spis treści

Rozdział 1 – Jak złożyć w całość puzzle Wiedzy o Sobie
Rozdział 2 – Astrologia Wedyjska i Astrologia Chińska
Rozdział 3 – Astrologia Tropikalna. Astrologia Ewolucyjna. Human Design.
Rozdział 4 – Wgląd w Duszę, Regressing i Jasnowidzenie
Rozdział 5 – Słowiańskie Archetypy i Wedyjskie Archetypy
Rozdział 6 – Numerologia i Kabała
Rozdział 7 – Osobowość, Temperament, Ciało i Żywioł
Rozdział 8 – Jung, Tarot i Marka
Rozdział 9 – Terapia i Totalna biologia
Rozdział 10 – Anioły, Święci i Totemy

KUP KSIĄŻKĘ PAPIEROWĄ ZA 60 PLN

KUP KSIĄŻKĘ ELEKTRONICZNĄ ZA 50 PLN

KUP W SKLEPIE AMERYKAŃSKIM ZA USD KSIĄŻKĘ – WERSJĘ PAPIEROWĄ

KUP W SKLEPIE AMERYKAŃSKIM ZA USD KSIĄŻKĘ ELEKTRONICZNĄ