PROCESY U WIEDŹMY

(Roczny cykl sesji /procesów — z moim wsparciem  — w celu gruntownej metamorfozy życia)

opiera się na metodzie Ario-Słowiańskiej Transformacji Życia i Myślenia

Jest to przemiana życia w 12 miesięcy w cyklu roku (zaczynamy od stycznia)

Spotykamy się raz na dwa tygodnie na sesji 1,5 h. Daje to 24 sesje w roku oraz kontakt stały pisemny przez email lub whatsapp.


NA CZYM POLEGA METODA – OBEJRZYJ FILMIK

 

Obejrzyj filmik NA CZYM POLEGA COACHING WIEDŹMI JOANNY CHOŁUJ

 

CZY TEN PROCES JEST DLA CIEBIE? OBEJRZYJ FILMIK


 

COACHING INDYWIDUALNY  (1 na 1)

TRANSFORMACJA ARIO-SŁOWIAŃSKA ŻYCIA I MYŚLENIA

Jest to roczny zindywidualizowany proces przemiany duchowej życia, w którym Wam pomagam. Pracujemy zgodnie z logiką 12 miesięcy i czterech ćwiartek roku. Oznacza to, że pracujemy nad elementem osobistym i społeczno-rodzinnym, oraz energetyczno-materialnym. Przepracowaniu ulegają wszystkie poziomy (energia, umysł, serce, ciało) czyli poziom energii żeńskiej i męskiej, wewnętrznego dziecka, wdruki umysłowe i behawioralne związane z dzieciństwem i edukacją, pracą, dharmą. Pracujemy nad karmą indywidualną i rodzinną-rodową. Pracujemy z ciałem i sercem.

KUP

Elementem niezbędnym jest też moja ANALIZA HOLISTYCZNA DLA WAS  , którą dostajecie w postaci nagrań mp3.

ZA ANALIZĘ PŁACIMY ODDZIELNIE

350zł 

Daje Wam ona praktyczne spojrzenie na Wasze życie, potencjał, dharmę/misję , problemy i ich rozwiązanie. Dostaniecie w odpowiedni sposób holistycznie powiązany profil numerologiczny, horoskop tropikalny i wedyjski, informację o archetypach tropikalnych i wedyjskich, wasz rozwój i poziom energetyczny, wasze ochronne elementy, symbole i analizę językową ważnych dla was nazw, imion, nazwisk i słów.

więcej informacji whatsapp +48 605 66 3939