Chcesz otrzymać prezent?

Up for a gift?

Zapisz się do newslettera!
Subscribe!

    * Sprawdź na co się zgadzasz (Privacy policy)

    Joanna Chołuj to Viedma w Peru

    Działalność Viedmy w Peru

    Viedma w Peru oferuje Ci wiedzę na temat Twojego Matrixa, Twoich osobistych kodów i potencjałów, oraz sesje w czasie których możesz z blokad Matrixa uwolnić się. SPRAWDŹ

    VIEDMA w Peru Stworzyła GaioSofię, aby dać przestrzeń rozwoju osobistego, kulturowego i ekologcznego także tym, którzy nie mają środków na ów rozwój

    CZYM FORMALNIE JEST GaioSofia

    Formalnie GaioSofia działa jako Fundacja i Centrum Pomocy i Spotkań wirtualnych i w realu i mieści się w Peru, zarejestrowana w Limie, a miejsce spotkań w realu (ośrodki działania) w Peru to : Andy Yauyos oraz Andy Święta Dolina Inków.

    CELE DZIAŁANIA GAIOSOFII:

    • -rozwój osobisty (realizowany przez spotkania, warsztaty, książki i webinary oraz działalnośći ośrodka centralnego GaioSofii w selva in spe – zbieramy fundusze na wlasny teren)
    • -rozwój kulturowy (wymiana kulturowa Europa – PEru , kulturowa działąność ośrodka in spe)
    • -rozwój ekologiczny (eko działalność ośrodka in spe czyli eko ogród, i wymiana wolontariacka)


    CZYM JEST GaioSofia Z PERSPEKTYWY FILOZOFICZNO-EZOTERYCZNEJ

    Z punktu widzenia filozoficzno-ezoterycznego GaioSofia jest nie tylko miejscem spotkań i miejscem udzielania pomocy, ale jest przede wszystkim, osobistą ścieżką samopoznania.


    DO JAKIEGO DZIEDZICTWA I TRADYCJI NAWIĄZUJE GAIOSOFIA:

    1.

    GaioSofia, będącą językowym nawiązaniem do teozofii Heleny Bławatskiej (TeoSofia) i antropozofii Rudolfa Steinera (AntropoSofia) jest realną kontynuacją i domknięciem tej triady ezoteryczno-filozoficznej:

    TeoSofia Mądrość Boga

    AntropoSofia Mądrość Człowieka

    GaioSofia Mądrość Ziemi Matki

    2.

    GaioSofia łączy dziedzictwa:

    – dziedzictwo Starożytnej Wiedzy – Vedy Ariów-Arya czyli ludzi białych spoza Ziemi

    – dziedzictwo szamanów – ludzi natywnych

    – dziedzictwo Inków – Inka, ludzi białych, poza ziemskie


    ZADANIA EZOTERYCZNE DZIAŁALNOŚCI FUNDACJI GaioSofia:

    –> przygotować ludzi na przyjście epoki Satya Juga

    –> przygotować Nową Ziemię czyli pomóc się Odrodzić Matce Ziemi i Nam Ludziom w pełni Mocy

    –> nauczyć łączenia ! a nie dzielenia ! dziedzictwa Szamanów (Natywnych, z Ziemi) i ludzi Wiedzy-Vedy (Ariów, PozaZiemskiego)

    –> wspomagać indywidualnie w sposób spersonalizowany każdą osobę, która wyrazi chęć poznania siebie i przełamania swoich ograniczeń i powiększania swojego potencjału

    –> szerzyć wiedzę starożytną z trzech wyżej wymienionych źródeł (Ariów, Inków, Szamanów) przez wykłady, webinary, kursy książki

    –> stworzyć i utrzymywać miejsce otwarte dla spotkań i pracy warsztatowej i wolontariackiej niedaleko Cusco, w Peru, czyli Centrum Wsparcia Rozwoju Duchowego, Filozoficznego, Ekologicznego i Kulturowego (z permakulturowym eko ogrodem, polem namiotowym, jurt miejscem do rytuałów i medytacji i jogi i domkami dla przybyszy)

    -> chronić zgromadzony przekazany przez darczyńców zasób materialny, przedmiotowy i finansowy i przekazywać na dalszy rozwój fundacji, oraz chronić dorobek Joanny Chołuj osobisty jak i otrzymany z akaszy w celu przekazywania i udostępniania potrzebującym w tej długiej drodze ku satya judze, także po śmierci darczyńców i założycieli fundacji.

    PONIEWAŻ EPOKA SATYA JUGA TEGO POTRZEBUJE A MY POTRZEBUJEMY POŁĄCZENIA MĄDROŚĆI I UMIEJĘTNOŚCI NATYWNYCH I BIAŁYCH.

    CZYLI –> WPÓŁPRACY I POKOJOWEGO WSPÓŁISTNIENIA NA NASZEJ MATCE ZIEMI

    Obejrzyj film, aby zrozumieć dokładnie czym jest ścieżka GAIOSOFII

    Ścieżka GaioSofii czyli Fundacja z poziomu ezoterycznego oferuje różne możliwości uczestnictwa i rozwoju :

    Książki, Webinary, Karty, Rolki, Wykłady oraz Konsultacje i Analiza holistyczna – to Twoje samodzielne studia z wykorzystaniem tych moich usług/produktów , ale też wyjściowa możliwość dla Ciebie – POZNANIA I ZROZUMIENIA SWOJEGO MATRIXA I SWOICH BLOKAD DO PRZEKROCZENIA

    PROCES czyli szereg sesji dzięki zastosowaniu wielu metod takich jak regressing, wewnętrzny ogród, twoje alter ego, wewnętrzne dziecko, praca z energią męską i żeńską, leczenie reiki i praną, radykalne uwalnianie, EFT, rytualne uwalnianie karmy i przysiag,

    pozwoli Ci w tym podstawowym etapie zacząć przekraczać swój matrix.

    SESJA ALCHEMII i szamanizmu – pozwoli Ci zrozumieć siebie lepiej poprzez wędrówkę wśród Twoich archetypów z poziomu Wedy, dokonasz też samopoznania , autohipnozy szamańskiej aby zrozumieć jakie totemy Cię wspierają.

    AKADEMIA SZAMAŃSKO-WIEDŹMIŃSKA – pozwoli Ci w procesie rocznej glębokiej transformacji życia i myślenia zrozumieć siebie jeszcze głębiej i zrozumieć przede wszystkim swoje społeczne powołanie jako jednego z trzech typów służby wiedźmińsko-szamańskiej w społeczeństwie Nowej Ziemi

    MISTYCZNA WYPRAWA DO PERU – to twoja ścieżka Gaiosofii poprzez cztery żywioły. Tam nastąpi, w realu, najgłębsza Twoja inicjacja i zrozumienie siebie.

    WSPÓŁPRACA NA ZASADZIE WOLONTARIATU i członkostwa w Fundacji przy tworzeniu budowaniu przygotowaniu utrzymaniu Miejsca Spotkań Wspólnoty GaioSofii w Pisac Peru (ogród, teren spotkań wykładów (jurta), teren do medytacji,teren zabaw i relaksu, pole namiotowe i domki)

    DO ZOBACZENIA NA ŚCIEŻCE GAIOSOFII !

    Joanna Chołuj

    Viedma w PEru